Zaproszenie na Walne Zgromadzenie Delegatów Gminnej Spółki Wodnej „Baranów I”.

Zarząd Gminnej Spółki Wodnej „Baranów I” zaprasza na Walne Zgromadzenie
Delegatów  Gminnej  Spółki  Wodnej „Baranów I”, które odbędzie się dnia 4 marca 2022 r.
tj. piątek o godz. 13:00
w OSP Boża Wola.

Porządek obrad:

1. Otwarcie Walnego Zgromadzenia.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Wybór przewodniczącego i sekretarza zebrania.
  4. Przyjęcie protokołu z Walnego Zgromadzenia z dnia 18.06. 2021 r.
  5. Sprawozdanie Przewodniczącego Gminnej Spółki Wodnej z działalności Spółki za 2021 rok.
  6. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej
  7. Dyskusja nad sprawozdaniami.
  8. Podjęcie Uchwały w sprawie zatwierdzenia bądź nie zatwierdzenia sprawozdania finansowego za rok 2021. (Uchwała Nr 1)
  9. Podjęcie Uchwały w sprawie udzielenia bądź nie udzielenia absolutorium Zarządowi Gminnej Spółki Wodnej Baranów I za 2021 r. (Uchwała Nr 2)
  10. Podjęcie Uchwały w sprawie przyjęcia planu finansowego na 2022 rok. (Uchwała Nr 3)
  11. Podjęcie Uchwały w sprawie przyjęcia planu prac niezbędnych do wykonania zadań spółki w 2022 roku (Uchwała Nr 4)
  12. Wniosek Zarządu Gminnej Spółki Wodnej Baranów I dotyczący wysokości składek członkowskich oraz dyskusja nad wnioskiem Zarządu.
  13. Podjęcie Uchwały w sprawie wysokości składki członkowskiej na 2022 rok. (Uchwała Nr 5)
  14. Podjęcie Uchwały w sprawie wysokości diety dla Przewodniczącego Gminnej Spółki Wodnej Baranów I na 2022 rok. (Uchwała Nr 6)
  15. Wolne wnioski.
  16. Zakończenie obrad.