A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  09 stycznia 2024

INWESTYCJE GMINNE W ROKU 2023 ! PODSUMOWANIE

2023 rok, podobnie jak poprzedni, obfitował w liczne działania inwestycyjne!

Szanowni Państwo, ten rok, podobnie jak poprzedni, obfitował w liczne działania inwestycyjne! Przy skromnym budżecie gminnym nie udałoby się nam osiągnąć tak wiele, bez pozyskanych środków zewnętrznych. Nie boimy się po nie aplikować! Nie boimy się o nie prosić! Przecież to w wielu przypadkach inwestycje długo wyczekiwane przez naszych Mieszkańców!

Poniżej w telegraficznym skrócie przedstawiamy inwestycje gminne, które udało nam się zrealizować, lub zainicjować w roku 2023.

Jesteśmy przekonani, że w bliskim sąsiedztwie każdego z Mieszkańców znajduje się chociaż jedna gminna inwestycja realizowana w tym roku !

(Kolejność wg terminu podpisywanych umów z Wykonawcami).

Po więcej informacji zapraszamy do zapoznania się w naszym najnowszym biuletynie NASZA GMINA

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.