A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  05 sierpnia 2021

Informacja Centralnego Portu Komunikacyjnego sp. z.o.o.

W dniu 31 lipca weszło w życie Rozporządzenie Rady Ministrów z 17 czerwca 2021 r. w sprawie gmin, na terenie których będą stosowane szczególne zasady gospodarowania nieruchomościami, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz realizacji inwestycji celu publicznego w zakresie Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Zarząd Centralnego Portu Komunikacyjnego sp. z.o.o. zwrócił się z prośbą do Urzędu Gminy Baranów o podanie do publicznej wiadomości poniższych informacji:

Link do Rozporządzenia: http://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20210001305/O/D20211305.pdf

Urząd Gminy Baranów nie posiada szczegółowych informacji w wyżej wymienionej sprawie w związku z tym prosimy o kontakt ze Spółką CPK:

Centralny Port Komunikacyjny sp. z.o.o

Al. Jerozolimskie 142b

tel: 539 188 404,

mail: ro@cpk.pl

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.