A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  05 sierpnia 2021

Informacja Centralnego Portu Komunikacyjnego sp. z.o.o.

W dniu 31 lipca weszło w życie Rozporządzenie Rady Ministrów z 17 czerwca 2021 r. w sprawie gmin, na terenie których będą stosowane szczególne zasady gospodarowania nieruchomościami, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz realizacji inwestycji celu publicznego w zakresie Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Zarząd Centralnego Portu Komunikacyjnego sp. z.o.o. zwrócił się z prośbą do Urzędu Gminy Baranów o podanie do publicznej wiadomości poniższych informacji:

Link do Rozporządzenia: http://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20210001305/O/D20211305.pdf

Urząd Gminy Baranów nie posiada szczegółowych informacji w wyżej wymienionej sprawie w związku z tym prosimy o kontakt ze Spółką CPK:

Centralny Port Komunikacyjny sp. z.o.o

Al. Jerozolimskie 142b

tel: 539 188 404,

mail: ro@cpk.pl

Przeczytaj także

—  27 listopada 2022

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  19 listopada 2022

,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie dla rolników

Placówka Terenowa KRUS w Żyrardowie zaprasza wszystkich rolników domowników oraz sołtysów z gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego do udziału w szkoleniu z wiedzy BHP podczas pracy rolniczej pod nazwą ,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie w dniu 23 listopada 2022 godz. 10:00 Sala konferencyjna PT KRUS w Żyrardowie ul. Okrzei 58. Na zakończenie szkolenia Konkurs testowy z atrakcyjnymi […]

—  18 listopada 2022

X Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baranów

Zapraszamy kibiców piłki nożnej 20 listopada od godziny 9:20 na boisko ORLIK przy szkole w Baranowie.