A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  03 stycznia 2023

II Wniosek na zakup węgla w preferencyjnych cenach

Szanowni Państwo,Wójt Gminy Baranów informuje, że zainteresowani zakupem węgla w drugiej transzy (2023 r.), którzy są uprawnieni do dodatku węglowego, mogą już składać wnioski.  Wnioski należy składać do dnia 28.02.2023 r. w Urzędzie Gminy w Baranowie lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu art. 2 pkt. 5 ustawy z dnia 18 lipca 2022 r. o świadczeniu usług drogą […]

Szanowni Państwo,Wójt Gminy Baranów informuje, że zainteresowani zakupem węgla w drugiej transzy (2023 r.), którzy są uprawnieni do dodatku węglowego, mogą już składać wnioski. 

Wnioski należy składać do dnia 28.02.2023 r. w Urzędzie Gminy w Baranowie lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu art. 2 pkt. 5 ustawy z dnia 18 lipca 2022 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2020  r. poz. 344)


Wnioski do pobrania na stronie www.gmina-baranow.pl lub w Urzędzie Gminy w Baranowie.
Wniosek na dany okres można złożyć tylko raz – prosimy o przemyślane zamówienia.


Prosimy o składanie wniosków przez osoby, które otrzymały wypłatę dodatku węglowego i dołączanie informacji o przyznaniu dodatku, jeśli osoba jest w jej posiadaniu (otrzymała ją mailem lub odebrała w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Baranowie) – ułatwi to weryfikację wniosków o zakup węgla).
Cena 1 tony węgla to 2000 zł.

  • Węgiel będzie dostępny luzem.
  • Cena nie zawiera transportu ze składu do gospodarstwa domowego oraz workowania.
  • Kwestie ceny ewentualnej dostawy węgla do mieszkańca i pakowania należy ustalać z właścicielem składu.

Wnioski będą rozpatrywane według kolejności daty wpływu.
Bieżąca dostępność paliwa na składzie jest uzależniona od dostępności paliwa stałego u podmiotu wprowadzającego.Wójt Gminy Baranów oświadcza, że nie ma wpływu na jakość węgla od dostawcy.
Węgiel będzie wydawany po dokonaniu przedpłaty przez wnioskodawcę w kasie urzędu.O możliwości opłacenia i odebrania zamówionego węgla będziemy informować po potwierdzeniu dostaw.

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.