A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  03 stycznia 2023

II Wniosek na zakup węgla w preferencyjnych cenach

Szanowni Państwo,Wójt Gminy Baranów informuje, że zainteresowani zakupem węgla w drugiej transzy (2023 r.), którzy są uprawnieni do dodatku węglowego, mogą już składać wnioski.  Wnioski należy składać do dnia 28.02.2023 r. w Urzędzie Gminy w Baranowie lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu art. 2 pkt. 5 ustawy z dnia 18 lipca 2022 r. o świadczeniu usług drogą […]

Szanowni Państwo,Wójt Gminy Baranów informuje, że zainteresowani zakupem węgla w drugiej transzy (2023 r.), którzy są uprawnieni do dodatku węglowego, mogą już składać wnioski. 

Wnioski należy składać do dnia 28.02.2023 r. w Urzędzie Gminy w Baranowie lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu art. 2 pkt. 5 ustawy z dnia 18 lipca 2022 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2020  r. poz. 344)


Wnioski do pobrania na stronie www.gmina-baranow.pl lub w Urzędzie Gminy w Baranowie.
Wniosek na dany okres można złożyć tylko raz – prosimy o przemyślane zamówienia.


Prosimy o składanie wniosków przez osoby, które otrzymały wypłatę dodatku węglowego i dołączanie informacji o przyznaniu dodatku, jeśli osoba jest w jej posiadaniu (otrzymała ją mailem lub odebrała w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Baranowie) – ułatwi to weryfikację wniosków o zakup węgla).
Cena 1 tony węgla to 2000 zł.

  • Węgiel będzie dostępny luzem.
  • Cena nie zawiera transportu ze składu do gospodarstwa domowego oraz workowania.
  • Kwestie ceny ewentualnej dostawy węgla do mieszkańca i pakowania należy ustalać z właścicielem składu.

Wnioski będą rozpatrywane według kolejności daty wpływu.
Bieżąca dostępność paliwa na składzie jest uzależniona od dostępności paliwa stałego u podmiotu wprowadzającego.Wójt Gminy Baranów oświadcza, że nie ma wpływu na jakość węgla od dostawcy.
Węgiel będzie wydawany po dokonaniu przedpłaty przez wnioskodawcę w kasie urzędu.O możliwości opłacenia i odebrania zamówionego węgla będziemy informować po potwierdzeniu dostaw.

Przeczytaj także

—  04 grudnia 2023

Zakończona modernizacja drogi w Stanisławowie

Zakończono długo oczekiwane prace modernizacyjne drogi w miejscowości Stanisławów.

—  01 grudnia 2023

Maja Kuran i kolejny złoty medal w boksie

Międzynarodowy Puchar Polski U-15 w Boksie

—  01 grudnia 2023

PERŁY MAZOWSZA

Ruszyły zapisy do VIII edycji wyjątkowego plebiscytu Perły Mazowsza, w którym to mieszkańcy wybierają wyjątkowych przedsiębiorców, instytucje, wydarzenia i ludzi sportu oraz kultury.