—  03 czerwca 2020

Dotacja na drogę w Basinie

Miło nam Państwa poinformować, iż w związku ze złożonym przez Urząd Gminy w Baranowie wnioskiem, Zarząd Województwa Mazowieckiego uchwałą nr 720/133/20 z dnia 26 maja 2020 r., przyznał dotację ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego

z przeznaczeniem na realizację przedsięwzięcia Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Basin w wysokości 105 000 . Jest to pierwszy etap prac, który swoim zakresem obejmuje przebudowę najbardziej uszkodzonego odcinka drogi, pomiędzy miejscowościami Basin i Izdebno Kościelne, w tym poszerzenie i wykonanie nowej nakładki asfaltowej.

Samorząd Województwa Mazowieckiego

—  18 czerwca 2021

Konkurs ,,Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” rozstrzygnięty

XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci ,,Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” organizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego każdego roku gromadzi liczne grono uczestników.

—  16 czerwca 2021

Zlot Rowerowy Osiny 2021

20 czerwca, w niedzielę odbędzie się zlot rowerowy, który startuje o godzinie 14:00 jednocześnie z Baranowa, Kask i Bożej Woli do Osin.

—  14 czerwca 2021

Odbiór folii rolniczej

Rozpoczęła się zbiórka odpadów poprodukcyjnych folii pochodzenia rolniczego z terenu Gminy Baranów. Z informacji uzyskanych z wykonawcą zadania, może wystąpić sytuacja dobrania dodatkowych ilości odpadu w celu wywiązania się z umowy podpisanej z Gminą.