—  03 czerwca 2020

Dotacja na drogę w Basinie

Miło nam Państwa poinformować, iż w związku ze złożonym przez Urząd Gminy w Baranowie wnioskiem, Zarząd Województwa Mazowieckiego uchwałą nr 720/133/20 z dnia 26 maja 2020 r., przyznał dotację ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego

z przeznaczeniem na realizację przedsięwzięcia Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Basin w wysokości 105 000 . Jest to pierwszy etap prac, który swoim zakresem obejmuje przebudowę najbardziej uszkodzonego odcinka drogi, pomiędzy miejscowościami Basin i Izdebno Kościelne, w tym poszerzenie i wykonanie nowej nakładki asfaltowej.

Samorząd Województwa Mazowieckiego

—  05 marca 2021

Morsowanie w Baranowie

Lokalny Animator Sportu Szymon Piątkowski zaprasza chętnych mieszkańców gminy do udziału w morsowaniu. Miejsce Gongolina 45/47 w każdą Niedziele do końca marca od 15.00 do 16.00

—  25 lutego 2021

Gmina Baranów zaprasza na kursy języka angielskiego

Kursy skierowane są do wszystkich osób w wieku 25 lat i więcej mieszkających, uczących się lub pracujących na terenie województwa mazowieckiego, zainteresowanych nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji językowych.

—  25 lutego 2021

Zaproszenie do udziału w szkoleniu MODR

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu pt. „Racjonalne gospodarowanie wodą na terenach rolniczych w dobie zmian klimatycznych. Wizja funkcjonowania Lokalnego Partnerstwa ds. Wody w powiecie grodziskim ”, które odbędzie się w formie on-line 26.02.2021 r. o godz. 9.00.