—  03 czerwca 2020

Dotacja na drogę w Basinie

Miło nam Państwa poinformować, iż w związku ze złożonym przez Urząd Gminy w Baranowie wnioskiem, Zarząd Województwa Mazowieckiego uchwałą nr 720/133/20 z dnia 26 maja 2020 r., przyznał dotację ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego

z przeznaczeniem na realizację przedsięwzięcia Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Basin w wysokości 105 000 . Jest to pierwszy etap prac, który swoim zakresem obejmuje przebudowę najbardziej uszkodzonego odcinka drogi, pomiędzy miejscowościami Basin i Izdebno Kościelne, w tym poszerzenie i wykonanie nowej nakładki asfaltowej.

Samorząd Województwa Mazowieckiego

—  02 grudnia 2020

Dziękujemy! Spis rolny to nasz wspólny sukces!

Koniec Powszechnego Spisu Rolnego 2020 to okazja do podziękowania wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób wspierali to przedsięwzięcie i przypominali rolnikom o obowiązku spisowym. Najważniejszego badania polskiego rolnictwa nie udałoby się skutecznie przeprowadzić bez zaangażowania lokalnych społeczności i instytucji.

—  24 listopada 2020

Zamiana organizacji ruchu autobusowego w kierunku Baranowa!

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że w związku z remontem drogi gminnej w miejscowości Basin, od dnia 25 listopada zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu.

—  20 listopada 2020

Żurawie Powiatu Grodziskiego

Do 30 listopada 2020 roku mieszkańcy powiatu grodziskiego mogą zgłaszać kandydatów do nagrody Żurawie Powiatu Grodziskiego. Z grona nominowanych kapituła wybierze i nagrodzi specjalnymi statuetkami i nagrodami w 5 kategoriach: Społecznik roku, Organizacja pozarządowa, Wolontariusz roku, Firma przyjazna społeczności lokalnej i Wydarzenie roku. Szczegóły i formularze na www.zurawie.org.pl