—  03 czerwca 2020

Dotacja na drogę w Basinie

Miło nam Państwa poinformować, iż w związku ze złożonym przez Urząd Gminy w Baranowie wnioskiem, Zarząd Województwa Mazowieckiego uchwałą nr 720/133/20 z dnia 26 maja 2020 r., przyznał dotację ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego

z przeznaczeniem na realizację przedsięwzięcia Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Basin w wysokości 105 000 . Jest to pierwszy etap prac, który swoim zakresem obejmuje przebudowę najbardziej uszkodzonego odcinka drogi, pomiędzy miejscowościami Basin i Izdebno Kościelne, w tym poszerzenie i wykonanie nowej nakładki asfaltowej.

Samorząd Województwa Mazowieckiego

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.