—  03 czerwca 2020

Dotacja na drogę w Basinie

Miło nam Państwa poinformować, iż w związku ze złożonym przez Urząd Gminy w Baranowie wnioskiem, Zarząd Województwa Mazowieckiego uchwałą nr 720/133/20 z dnia 26 maja 2020 r., przyznał dotację ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego

z przeznaczeniem na realizację przedsięwzięcia Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Basin w wysokości 105 000 . Jest to pierwszy etap prac, który swoim zakresem obejmuje przebudowę najbardziej uszkodzonego odcinka drogi, pomiędzy miejscowościami Basin i Izdebno Kościelne, w tym poszerzenie i wykonanie nowej nakładki asfaltowej.

Samorząd Województwa Mazowieckiego

—  02 lutego 2023

Informacja dla rolników – usuwanie folii rolniczej

Rozpoczęła się zbiórka odpadów poprodukcyjnych folii pochodzenia rolniczego z terenu Gminy Baranów.

—  30 stycznia 2023

Komunikat Rady Społecznej ds. CPK

W związku z informacjami Spółki CPK o możliwym uzyskaniu decyzji lokalizacyjnej – Rada Społeczna ds. CPK wydała komunikat.

—  25 stycznia 2023

Ferie w Gminie Baranów

Wójt Gminy Baranów zaprasza dzieci z naszej gminy do udziału w programie „FERIE W GMINIE BARANÓW”