—  24 czerwca 2022

DOBROWOLNE KONSULTACJE SPOŁECZNE W SPRAWIE CPK 15-30.06.2022

Szanowni Mieszkańcy,

Spółka Centralny Port Komunikacyjny ogłosiła dobrowolne konsultacje społeczne w ramach prac nad przygotowaniem raportu oddziaływania na środowisko do wniosku o wydanie decyzji środowiskowej dla przedsięwzięcia pn. Budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego wraz z urządzeniami i obiektami niezbędnymi do jego funkcjonowania. Konsultacje odbywają się w dniach 15-30 czerwca 2022 r. i skierowane są przede wszystkim do mieszkańców Zachodniego Mazowsza.

Zachęcamy do wypowiedzenia się w sprawie inwestycji, której część zaplanowana jest na terenie naszej Gminy ! Możemy jedynie ubolewać nad tym, że na konsultacje dotyczące tak ważnych spraw jest tak krótki termin.
Szczegóły na stronie https://www.cpk.pl/pl/lokalizacja
Mogą Państwo skorzystać z formularza zawartego na stronie cpk lub stworzyć własny wniosek.
Wnioski można składać bezpośrednio do CPK lub do Urzędu Gminy zostanie przekazany do CPK.

—  28 marca 2024

Radosnej Wielkanocy

Szanowni Mieszkańcy. Przesyłamy najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych.

—  27 marca 2024

Kolejne Nagrody z Urzędu Marszałkowskiego przyznane

Mamy to, kolejne nagrody z Urzędu Marszałkowskiego przyznane. Gratulujemy laureatom

—  27 marca 2024