A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  21 lipca 2023

DECYZJA ŚRODOWISKOWA – możliwość odwołania!

Szanowni Państwo, w związku z licznymi pytaniami czy osoby indywidualne mogą odwołać się od Decyzji o Środowiskowych Uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia CPK informujemy: Odwołanie może złożyć indywidualnie strona postępowania, tj. osoba której nieruchomość leży w obszarze oddziaływania przedsięwzięcia (czyli każdy Mieszkaniec gminy Baranów). Musi tylko wykazać tj. udowodnić że jest stroną – najlepiej podając nr Księgi […]

Szanowni Państwo,

w związku z licznymi pytaniami czy osoby indywidualne mogą odwołać się od Decyzji o Środowiskowych Uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia CPK informujemy:

Odwołanie może złożyć indywidualnie strona postępowania, tj. osoba której nieruchomość leży w obszarze oddziaływania przedsięwzięcia (czyli każdy Mieszkaniec gminy Baranów). Musi tylko wykazać tj. udowodnić że jest stroną – najlepiej podając nr Księgi Wieczystej. 

W związku z publicznym Obwieszczeniem w dniu 11.07.2023 – Odwołanie należy wysłać do 25.07.2023.

(str. 341 Decyzji – Od niniejszej decyzji stronie służy prawo wniesienia odwołania za pośrednictwem Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Warszawie, do Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w terminie 14 dni od daty jej doręczenia) 

Przeczytaj także

—  19 września 2023

Aktualizacja harmonogramu spotkań sołeckich w sprawie przeznaczenia środków z funduszy sołeckich

Wójt Gminy Baranów serdecznie zaprasza na zebrania wiejskie w sprawie przeznaczenia środków z funduszu sołeckiego na 2023 rok, zgodnie z przedstawionym harmonogramem.

—  21 września 2023

Komunikat Komendy Głównej Policji

W dniach 25.09 – 30.09 policja planuje przeprowadzić ćwiczenia. Jednocześnie Komenda Główna Policji informuje, że w tym czasie będą mogły być wykorzystywane drony, a ćwiczenia za zgodą CPK będą również prowadzone przy udziale PSP z Grodziska Mazowieckiego, któremu podlega ten teren.  Ćwiczenia będą prowadzone w godzinach 9.30-21.30 w zależności od potrzeb szkoleniowych i możliwości realizacji […]

—  21 września 2023

Podziękowanie dla Feniks Recykling Sp. z o.o.

W dniu 14.09 gościliśmy właściciela firmy Feniks Recykling Sp. z o.o. Pana Andrzeja Kopeć. Wizyta ta była nie tylko miłym spotkaniem, ale również okazją do podziękowania za długoletnie wsparcie jakie jest udzielane na terenie naszej Gminy.