A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  21 lipca 2023

DECYZJA ŚRODOWISKOWA – możliwość odwołania!

Szanowni Państwo, w związku z licznymi pytaniami czy osoby indywidualne mogą odwołać się od Decyzji o Środowiskowych Uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia CPK informujemy: Odwołanie może złożyć indywidualnie strona postępowania, tj. osoba której nieruchomość leży w obszarze oddziaływania przedsięwzięcia (czyli każdy Mieszkaniec gminy Baranów). Musi tylko wykazać tj. udowodnić że jest stroną – najlepiej podając nr Księgi […]

Szanowni Państwo,

w związku z licznymi pytaniami czy osoby indywidualne mogą odwołać się od Decyzji o Środowiskowych Uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia CPK informujemy:

Odwołanie może złożyć indywidualnie strona postępowania, tj. osoba której nieruchomość leży w obszarze oddziaływania przedsięwzięcia (czyli każdy Mieszkaniec gminy Baranów). Musi tylko wykazać tj. udowodnić że jest stroną – najlepiej podając nr Księgi Wieczystej. 

W związku z publicznym Obwieszczeniem w dniu 11.07.2023 – Odwołanie należy wysłać do 25.07.2023.

(str. 341 Decyzji – Od niniejszej decyzji stronie służy prawo wniesienia odwołania za pośrednictwem Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Warszawie, do Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w terminie 14 dni od daty jej doręczenia) 

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.