—  06 października 2021

Badania PROWADZONE przez CPK – DZIAŁANIA WÓJTA

W związku z licznymi pytaniami od Mieszkańców Gminy dotyczącymi rozpoczęcia się prac związanych z pozyskiwaniem zgód właścicieli nieruchomości dla badań hydrogeologicznych przez spółkę CPK, Wójt Gminy Baranów wystosowała pismo do prezesa spółki CPK w sprawie braków istotnych informacji jakie powinny być zawarte w formularzu podwykonawcy UNI-GEO – to brak stosownych upoważnień oraz terminów korzystania z nieruchomości.

Jednocześnie Wójt Gminy informuje, że każdy z Mieszkańców ma prawo indywidualnie podejmować decyzję o wyrażeniu zgody lub nie wyrażeniu zgody na przeprowadzenie badań na terenie którego jest właścicielem.

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.