—  01 lutego 2022

Ankieta w sprawie kolei dla CPK

Szanowni Państwo,
na stronie CPK pojawiła się ankieta dla mieszkańców terenów w pobliżu przebiegu planowanej inwestycji. Czas na jej wypełnienie i przesłanie mamy do 7 lutego 2022.

Ankietę znajdziemy pod poniższym linkiem.

Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe dla budowy węzła kolejowego CPK – Centralny Port Komunikacyjny

Ankietę można także wypełnić w tradycyjny sposób. Wypełniony dokument prosimy przesłać pocztą na adres:

Egis Poland Sp. z o.o.

ul. Domaniewska 39a

02-672 Warszawa

Na kopercie winien się znaleźć dopisek „Konsultacje społeczne – Budowa Węzła Kolejowego CPK” oraz nazwa gminy, której ankieta dotyczy.

Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe budowy węzła kolejowego Gmina Baranów – Centralny Port Komunikacyjny.

STEŚ budowy węzła kolejowego CPK – Baranów – Centralny Port Komunikacyjny

Miejscowości Kopiska i Budy Zosine na mapach oznaczonych numerami od 40 do 43.
Miejscowości Regów, Żaby i Boża Wola na mapach oznaczonych numerami od 60 do 64.
Do tego kolej wychodząca z CPK która wychodzi na Pułapinę i Basin.

Prosimy o zapoznanie się i zgłaszanie uwag do CPK.

—  16 kwietnia 2024

„Moje serce to jest muzyk…”

Szkoła Muzyczna w Kaskach. PSM I i II st. w Żyrardowie – Filia w Kaskach zaprasza na rekrutację!
Nie zwlekaj! To jest Twój czas, aby rozpocząć swoją muzyczną przygodę. Dołącz do szkoły muzycznej i odkryj swoje prawdziwe talenty muzyczne.
Zapisy do 30.04.2024 r.

—  16 kwietnia 2024

Konkurs Działaj Lokalnie

Stowarzyszenie Europa i My po raz 19 zaprasza do udziału w konkursie Działaj Lokalnie. Pula środków na dotacje wynosi 55 000zł. Każda organizacja pozarządowa oraz grupa nieformalna może aplikować o grant w wysokości do 6000 zł. Wnioski można składać do 13 maja 2024.