—  09 stycznia 2024

INWESTYCJE GMINNE W ROKU 2023 ! PODSUMOWANIE

2023 rok, podobnie jak poprzedni, obfitował w liczne działania inwestycyjne!

Szanowni Państwo, ten rok, podobnie jak poprzedni, obfitował w liczne działania inwestycyjne! Przy skromnym budżecie gminnym nie udałoby się nam osiągnąć tak wiele, bez pozyskanych środków zewnętrznych. Nie boimy się po nie aplikować! Nie boimy się o nie prosić! Przecież to w wielu przypadkach inwestycje długo wyczekiwane przez naszych Mieszkańców!

Poniżej w telegraficznym skrócie przedstawiamy inwestycje gminne, które udało nam się zrealizować, lub zainicjować w roku 2023.

Jesteśmy przekonani, że w bliskim sąsiedztwie każdego z Mieszkańców znajduje się chociaż jedna gminna inwestycja realizowana w tym roku !

(Kolejność wg terminu podpisywanych umów z Wykonawcami).

Po więcej informacji zapraszamy do zapoznania się w naszym najnowszym biuletynie NASZA GMINA

—  12 lipca 2024

Tygodniowe Wakacje z Animatorem – Niezapomniane Przygody dla Dzieci

W pierwszym tygodniu wakacji dzieci z naszej gminy miały okazję uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach wakacyjnych organizowanych przez Urząd Gminy w Baranowie. Tygodniowe Wakacje z Animatorem były pełne radości, przygód i niezapomnianych wrażeń. Program zajęć obfitował w różnorodne atrakcje, które zapewniły najmłodszym mnóstwo zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Frajdalandia – Kraina Niekończącej się Zabawy Wizyta […]

—  10 lipca 2024

Jak radzić sobie z upałem?

Prognozy pogody nie pozostawiają wątpliwości — nadciągają upały. Temperatura może sięgnąć nawet 35° Celsjusza, dlatego warto wiedzieć, jak zachować zdrowie i dobre samopoczucie w tych ekstremalnych warunkach temperaturowych.