—  14 grudnia 2023

Zakończona modernizacja drogi w miejscowości Kaski

Prace na ul. Długiej w Kaskach zakończone

Zakończono długo oczekiwane prace modernizacyjne drogi w miejscowości Kaski – ul. Długa

Przebudowa drogi polegała na wykonaniu inwestycji o nawierzchni z betonu asfaltowego o długości 360m, w tym również zabezpieczenie poboczy.

100 000,00zł Gmina otrzymała zgodnie z umową dotację ze środków finansowych budżetu Województwa Mazowieckiego na zadanie z zakresu budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych.

Wraz z zakończeniem tych prac modernizacyjnych, Kaski otwierają nowy rozdział w rozwoju infrastruktury, co stanowi ważny krok w stronę lepszego życia mieszkańców.

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.