—  08 kwietnia 2020

Nowe ogrodzenie przy przedszkolu już czeka na wznowienie zajęć

Z inicjatywy Pani Doroty Bełza – Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cegłowie, wykonano prace związane z budową ogrodzenia.

Ogrodzenie oddziela budynki Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Cegłowie od parkingu zlokalizowanego przed budynkiem Przedszkola. Podjęcie tych działań ma na celu poprawę bezpieczeństwa dzieci uczęszczających do tych placówek.

W ramach prowadzonych prac Urząd Gminy w Baranowie zakupił wszelkie niezbędne materiały budowlane a  pracownicy Zakładu Usług Komunalnych w Baranowie wykonali prace związane z w/w budową.

—  20 września 2024

Wnioski na odbiór i utylizację wyrobów zawierających azbest!

Przypominamy, że do 23 września br. trwa nabór wniosków na odbiór azbestu.  Jeśli złożyliście Państwo ZGŁOSZENIE zalegania azbestu – konieczne jest także złożenie WNIOSKU w bieżącym naborze. Złożenie wniosku jest potwierdzeniem przez Państwa akceptacji warunków aktualnego naboru.  Szczegóły:

—  19 września 2024

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie V Sesji Rady Gminy Baranów 25 września 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

—  18 września 2024

Pomoc dla powodzian

Gmina Baranów prowadzi działania pomocowe dla miejscowości dotkniętych powodzią i w dniach 18-20.09.2024 uruchamia zbiórkę. Mieszkańcy, którzy chcą się włączyć w pomoc będą mogli przynosić wodę, żywność oraz środki czystości do poniższych miejsc w określonych godzinach.