—  14 października 2020

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Przekazujemy najserdeczniejsze życzenia dala nauczycieli i pracowników oświaty w imieniu Pani Wójt, i Pana Przewodniczącego Rady Gminy Baranów

—  29 października 2020

GOPS wspiera seniora

Informujemy, że Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie przystąpił do realizacji Programu „Wspieraj Seniora” – Solidarnościowy Korpus Wsparcia.

—  28 października 2020

Dzień Wszystkich Świętych w Gminie Baranów

Zbliża się 1 listopada – Dzień Wszystkich Świętych i jedna z piękniejszych polskich tradycji nawiedzania cmentarzy, pamięci i modlitwy za zmarłych. Wielu z nas pójdzie odwiedzić groby bliskich nam osób.

—  20 października 2020

Podtopienia w Gminie i wnioski o oszacowanie szkód

W związku z bardzo trudną sytuacją hydrologiczną panującą na terenie Gminy Baranów spowodowaną wysokim poziomem wody w rzekach na wniosek Pani Wójt w dniu 15 października 2020 roku. odbyła się wizja lokalna z udziałem przedstawicieli Urzędu Gminy i Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie.