A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  14 października 2022

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2022 r.

Drodzy Nauczyciele, pracownicy obsługi, dyrektorzy szkół i przedszkoli, z okazji Dnia Nauczyciela, chcielibyśmy złożyć wam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, nieustającej inspiracji do prowadzenia swoich zajęć. Cierpliwości do każdego z uczniów i rodziców. Wsparcia pozostałych członków „Szkolnej Rodziny”. Wasza praca tak często niedoceniana jednak jest najwyższą wartością – w końcu każdy z nas chodził do szkoły i z przekazanej przez was wiedzy korzysta przez całe swoje życie. Dziękujemy wam wszystkim!

Przeczytaj także

—  27 listopada 2022

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  19 listopada 2022

,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie dla rolników

Placówka Terenowa KRUS w Żyrardowie zaprasza wszystkich rolników domowników oraz sołtysów z gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego do udziału w szkoleniu z wiedzy BHP podczas pracy rolniczej pod nazwą ,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie w dniu 23 listopada 2022 godz. 10:00 Sala konferencyjna PT KRUS w Żyrardowie ul. Okrzei 58. Na zakończenie szkolenia Konkurs testowy z atrakcyjnymi […]

—  18 listopada 2022

X Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baranów

Zapraszamy kibiców piłki nożnej 20 listopada od godziny 9:20 na boisko ORLIK przy szkole w Baranowie.