A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  14 października 2022

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2022 r.

Drodzy Nauczyciele, pracownicy obsługi, dyrektorzy szkół i przedszkoli, z okazji Dnia Nauczyciela, chcielibyśmy złożyć wam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, nieustającej inspiracji do prowadzenia swoich zajęć. Cierpliwości do każdego z uczniów i rodziców. Wsparcia pozostałych członków „Szkolnej Rodziny”. Wasza praca tak często niedoceniana jednak jest najwyższą wartością – w końcu każdy z nas chodził do szkoły i z przekazanej przez was wiedzy korzysta przez całe swoje życie. Dziękujemy wam wszystkim!

Przeczytaj także

—  19 czerwca 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

—  19 czerwca 2024

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.