A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  14 października 2022

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2022 r.

Drodzy Nauczyciele, pracownicy obsługi, dyrektorzy szkół i przedszkoli, z okazji Dnia Nauczyciela, chcielibyśmy złożyć wam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, nieustającej inspiracji do prowadzenia swoich zajęć. Cierpliwości do każdego z uczniów i rodziców. Wsparcia pozostałych członków „Szkolnej Rodziny”. Wasza praca tak często niedoceniana jednak jest najwyższą wartością – w końcu każdy z nas chodził do szkoły i z przekazanej przez was wiedzy korzysta przez całe swoje życie. Dziękujemy wam wszystkim!

Przeczytaj także

—  07 czerwca 2023

Wiwat Rodzina! 4 czerwca 2023 r. Piknik Rodzinny

W ramach obchodów 100-lecia powstania Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie, organizatorzy zaplanowali uroczyste obchody na dwa dni. W sobotę 03 czerwca, odbyła się część oficjalna, pełna wzruszeń i wspomnień, której organizatorem była Dyrekcja  placówki oświatowej w Baranowie wraz gronem pedagogicznym, pracownikami oraz radą rodziców. Natomiast w niedziele 4 czerwca, z inicjatywy  Wójta […]

—  07 czerwca 2023

Wakacje z animatorem w Gminie Baranów

Wójt Gminy zaprasza na wakacje z animatorem w Gminie Baranów.