A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  14 października 2022

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2022 r.

Drodzy Nauczyciele, pracownicy obsługi, dyrektorzy szkół i przedszkoli, z okazji Dnia Nauczyciela, chcielibyśmy złożyć wam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, nieustającej inspiracji do prowadzenia swoich zajęć. Cierpliwości do każdego z uczniów i rodziców. Wsparcia pozostałych członków „Szkolnej Rodziny”. Wasza praca tak często niedoceniana jednak jest najwyższą wartością – w końcu każdy z nas chodził do szkoły i z przekazanej przez was wiedzy korzysta przez całe swoje życie. Dziękujemy wam wszystkim!

Przeczytaj także

—  27 lutego 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  23 lutego 2024

Rozpoczął się nabór wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy

Informujemy o rozpoczęciu naboru wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy. Wnioski o pomoc można składać do 29 lutego 2024 r. w biurze powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) na formularzu udostępnionym na stronie Agencji.

—  23 lutego 2024

PERŁY MAZOWSZA – poznajcie laureatów z naszej gminy

Perła Przedsiębiorczości 2023 – Grow&Flow Aleksandra Sadura
Perła Kultury 2023 – 100-lecie powstania Szkoły Podstawowej – Wiwat Rodzina! Piknik Rodzinny, nagrodę odebrał Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie Pan Piotr Piórkowski
Perła Sportu i Turystyki 2023 – Maja Kuran