A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  06 lipca 2022

Zmiana organizacji ruchu

W związku z rozpoczętą modernizacją dróg gminnych na terenie Gminy Baranów nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu

Gmina Baranów uprzejmie informuję, że od dnia 11 lipca 2022r. zostaje wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu w związku z realizacją zadania pt. „ Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Baranów„ .

I etap zadania obejmuje następujące drogi :

  1. Łącznik Karolina – Kłudno
  2. Ul. Brzozowa, Boża Wola
  3. Cegłów – Murowaniec

Ze względu na konieczność całkowitego zamknięcia w/w dróg wyznaczono objazdy zgodnie z załączonymi mapami sytuacyjnymi.

Przeczytaj także

—  01 czerwca 2023

Szczepienia przeciw HPV

Informujemy, że przychodnia NZOZ w Golach będzie prowadziła bezpłatne szczepienia przeciw HPV dla dziewczynek i chłopców urodzonych w latach 2010 i 2011. W tej sprawie proszę kontaktować się z NZOZ w Golach nr tel. 46 856 07 26

—  30 maja 2023

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  30 maja 2023

Demontaż rogatek – Boża Wola

Informujemy o demontażu rogatek na przejeździe kolejowym w Bożej Woli. W ramach prowadzonych prac dotyczących naprawy systemu kierowania ruchem wraz z warstwą nadrzędną na obszarze LCS Błonie, prosimy o szczególną uwagę mieszkańców, aby zwrócili uwagę na nowe oznakowanie i zachowanie szczególnej ostrożności w obrębie przyjazdu kolejowego. Z otrzymanych informacji z PKP wynika, że prace mogą […]