A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  06 lipca 2022

Zmiana organizacji ruchu

W związku z rozpoczętą modernizacją dróg gminnych na terenie Gminy Baranów nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu

Gmina Baranów uprzejmie informuję, że od dnia 11 lipca 2022r. zostaje wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu w związku z realizacją zadania pt. „ Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Baranów„ .

I etap zadania obejmuje następujące drogi :

  1. Łącznik Karolina – Kłudno
  2. Ul. Brzozowa, Boża Wola
  3. Cegłów – Murowaniec

Ze względu na konieczność całkowitego zamknięcia w/w dróg wyznaczono objazdy zgodnie z załączonymi mapami sytuacyjnymi.

Przeczytaj także

—  13 czerwca 2024

System QMP – Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego

Zachęcamy do zapoznanie się z materiałem który przybliży Państwu System QMP oraz wskaże korzyści.

—  12 czerwca 2024

Debata nad raportem o stanie Gminy

Zgodnie z art. 28aa ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym, Wójt Gminy co roku do dnia 31 maja przedstawia Radzie Gminy raport o stanie gminy.Na Sesji Rady Gminy nad przedstawionym raportem o stanie gminy przeprowadza się debatę, w trakcie której mieszkańcy mogą zabierać głos. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos […]

—  12 czerwca 2024

XII Rodzinny Zlot Rowerowy

Program i Regulamin XII Zlotu Rowerowego OSINY 2024 Organizator: Wójt Gminy Baranów ,Urząd Gminy Baranów Patronat : Starosta Powiatu Grodziskiego Cele : Promocja Aktywnego spędzania czasu dzieci i dorosłych z terenu Gminy Baranów i Powiatu Grodziskiego. Termin i miejsce: 23.06.2024 zlot drogami gminnymi i powiatowymi ,leżącymi na terenie Gminy Baranów. Program szczegółowy zlotu rowerowego Osiny […]