A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  06 lipca 2022

Zmiana organizacji ruchu

W związku z rozpoczętą modernizacją dróg gminnych na terenie Gminy Baranów nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu

Gmina Baranów uprzejmie informuję, że od dnia 11 lipca 2022r. zostaje wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu w związku z realizacją zadania pt. „ Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Baranów„ .

I etap zadania obejmuje następujące drogi :

  1. Łącznik Karolina – Kłudno
  2. Ul. Brzozowa, Boża Wola
  3. Cegłów – Murowaniec

Ze względu na konieczność całkowitego zamknięcia w/w dróg wyznaczono objazdy zgodnie z załączonymi mapami sytuacyjnymi.

Przeczytaj także

—  01 grudnia 2022

Romanki 2022 – I edycja

Podczas gali poznamy laureatów w kategorii: AMBASADOR ŚRODOWISKA LOKALNEGO OSOBOWOŚĆ ROKU SENIOR ROKU FIRMA WIELKIEGO SERCA SUPER RODZIC Zapraszamy!

—  30 listopada 2022

Dodatek elektryczny

informuje, iż od 01 grudnia 2022 roku do 01 lutego 2023 roku można składać wnioski o dodatek elektryczny. Dodatek elektryczny przysługuje odbiorcy energii elektrycznej w przypadku gdy główne źródło ogrzewania gospodarstwa domowego jest zasilane energią elektryczną lub pompą ciepła, i źródło to zostało wpisane do centralnej ewidencji emisyjności budynków do dnia 11 sierpnia 2022 r., […]

—  30 listopada 2022

Laureaci szkolenia KRUS – „Pracuj bezpiecznie”

W dniu 23 listopada bieżącego roku  Placówka Terenowa  Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Żyrardowie była organizatorem szkolenia z konkursem  pn ,, Pracuj bezpiecznie”  dla rolników ,domowników i sołtysów z  gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego podległym bezpośredniej obsłudze przez placówkę w Żyrardowie. Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej w budynku KRUS w Żyrardowie przy u. Okrzei […]