A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  15 lipca 2022

Zmiana kursu autobusu

W związku z remontem dróg na terenie gminy Baranów, Grodziskie Przewozy Autobusowe wprowadza korektę w rozkładzie kursowania autobusu linia 26.

Grodziskie Przewozy Autobusowe informują, iż od 18-07-2022r. przez około 4 tygodni w związku z remontem dróg na terenie gminy Baranów autobusy linii 26 będą kończyły bieg na przystanku Kłudno Nowe. Pasażerowie gminy Baranów proszeni są korzystanie z pozostałych linii 20 , 24 , 25.

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.