A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  16 lutego 2024

Złote Gody

„Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku.”
Antoine de Saint-Exupéry, Mały Książę

Jedenaście par małżeńskich z terenu gminy Baranów otrzymało medale przyznane przez Prezydenta Rzeczpospolitej za ponad 50 lat pożycia małżeńskiego.

W czwartek 15 lutego 2024 r. jedenaście par z terenu gminy Baranów otrzymało okolicznościowe medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Na tę szczególną uroczystość zaprosili jubilatów Wójt gminy Baranów Agata Trzop-Szczypiorska wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Agnieszkę Siodłak.

Medale w imieniu Prezydenta RP, wręczyła Wójt Gminy Baranów Pani Agata Trzop-Sczypiorska w dowód społecznego uznania dla trwałości ich związku podkreślając, że jest to jedno z ważniejszych odznaczeń państwowych.

Wójt Agata Trzop-Szczypiorska, Kierownik USC
Agnieszka Siodłak oraz Przewodnicząca Rady Gminy
Beata Fabisiak złożyły wszystkim gratulacje i życzenia na dalszą wspólną drogę życia, by nadchodzące dni, miesiące i lata upływały im przede wszystkim w zdrowiu, w otoczeniu kochającej rodziny, dzieci i wnuków. Małżonkowie oprócz okolicznościowych medali i dyplomów otrzymali bukiety kwiatów. Świętowali wspólnie w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Nie zabrakło szampana, tortu i uroczyście odśpiewanego „Sto lat”.

Złote gody razem świętowali: 

 1. Henryk i Barbara Adamczyk
 2. Jerzy i Wiesława Dawidowicz
 3. Zbigniew i Jadwiga Florczak
 4. Witold i Ewa Jagaś
 5. Stanisław i Agnieszka Klimkowscy
 6. Krzysztof i Teresa Kucharscy
 7. Witold i Halina Michalak
 8. Feliks i Hanna Pietraszek
 9. Zenon i Wiesława Staniaszek
 10. Stanisław i Jadwiga Staniaszek
 11. Zygmunt i Jadwiga Stegienko

Dla wszystkich par świętujących Złote Gody, życzymy kolejnych pięknych lat wspólnego życia, pełnych miłości, zdrowia i radości.
Bądźcie inspiracją dla innych, opartą na wartościach rodziny i wzajemnej troski.

Przeczytaj także

—  16 kwietnia 2024

„Moje serce to jest muzyk…”

Szkoła Muzyczna w Kaskach. PSM I i II st. w Żyrardowie – Filia w Kaskach zaprasza na rekrutację!
Nie zwlekaj! To jest Twój czas, aby rozpocząć swoją muzyczną przygodę. Dołącz do szkoły muzycznej i odkryj swoje prawdziwe talenty muzyczne.
Zapisy do 30.04.2024 r.

—  16 kwietnia 2024

Konkurs Działaj Lokalnie

Stowarzyszenie Europa i My po raz 19 zaprasza do udziału w konkursie Działaj Lokalnie. Pula środków na dotacje wynosi 55 000zł. Każda organizacja pozarządowa oraz grupa nieformalna może aplikować o grant w wysokości do 6000 zł. Wnioski można składać do 13 maja 2024.