A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  16 lutego 2024

Złote Gody

„Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku.”
Antoine de Saint-Exupéry, Mały Książę

Jedenaście par małżeńskich z terenu gminy Baranów otrzymało medale przyznane przez Prezydenta Rzeczpospolitej za ponad 50 lat pożycia małżeńskiego.

W czwartek 15 lutego 2024 r. jedenaście par z terenu gminy Baranów otrzymało okolicznościowe medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Na tę szczególną uroczystość zaprosili jubilatów Wójt gminy Baranów Agata Trzop-Szczypiorska wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Agnieszkę Siodłak.

Medale w imieniu Prezydenta RP, wręczyła Wójt Gminy Baranów Pani Agata Trzop-Sczypiorska w dowód społecznego uznania dla trwałości ich związku podkreślając, że jest to jedno z ważniejszych odznaczeń państwowych.

Wójt Agata Trzop-Szczypiorska, Kierownik USC
Agnieszka Siodłak oraz Przewodnicząca Rady Gminy
Beata Fabisiak złożyły wszystkim gratulacje i życzenia na dalszą wspólną drogę życia, by nadchodzące dni, miesiące i lata upływały im przede wszystkim w zdrowiu, w otoczeniu kochającej rodziny, dzieci i wnuków. Małżonkowie oprócz okolicznościowych medali i dyplomów otrzymali bukiety kwiatów. Świętowali wspólnie w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Nie zabrakło szampana, tortu i uroczyście odśpiewanego „Sto lat”.

Złote gody razem świętowali: 

 1. Henryk i Barbara Adamczyk
 2. Jerzy i Wiesława Dawidowicz
 3. Zbigniew i Jadwiga Florczak
 4. Witold i Ewa Jagaś
 5. Stanisław i Agnieszka Klimkowscy
 6. Krzysztof i Teresa Kucharscy
 7. Witold i Halina Michalak
 8. Feliks i Hanna Pietraszek
 9. Zenon i Wiesława Staniaszek
 10. Stanisław i Jadwiga Staniaszek
 11. Zygmunt i Jadwiga Stegienko

Dla wszystkich par świętujących Złote Gody, życzymy kolejnych pięknych lat wspólnego życia, pełnych miłości, zdrowia i radości.
Bądźcie inspiracją dla innych, opartą na wartościach rodziny i wzajemnej troski.

Przeczytaj także

—  18 lipca 2024

Warsztaty w ramach projektu „Aktywni mieszkańcy, silne organizacje – szansą lepszej przyszłości na Ziemi Chełmońskiego”

Jeśli jesteś przedstawicielem organizacji pozarządowej, członkiem nieformalnej grupy, aktywnym mieszkańcem zainteresowanym podejmowaniem aktywności obywatelskiej z obszaru gmin: Radziejowice, Jaktorów, Żabia Wola, Grodzisk Mazowiecki, Baranów, Sochaczew, Teresin, Rybno, Nowa Sucha, Mszczonów – mamy ofertę dla Ciebie. W ramach projektu możesz skorzystać działań edukacyjnych w postaci: ü  zagadnienia związane z rozwojem osobistym liderek i liderów, ü  przygotowanie wniosku o […]

—  18 lipca 2024

Zajęcia Sportowe dla Dzieci i Młodzieży – Aktywne Wakacje na Boisku

Zajęcia sportowe w Gminie Baranów – podsumowanie pierwszych tygodni wakacji.

—  18 lipca 2024

„Start w dorosłe życie – ładuj akumulatory!”

Zapraszamy młodzież z obszaru działania Stowarzyszenia LGD „Ziemia Chełmońskiego” w wieku 14+, na zajęcia w ramach projektu „Start w nowe życie – ładuj akumulatory!”, dofinansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. Dotacja została przyznana uchwałą nr 628/482/24 z dnia 25 marca 2024 roku, w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację w 2024 roku zadań […]