—  23 października 2023

Zestawienie programu „Czyste Powietrze”

Program „Czyste Powietrze” – Stan na dzień 30 września 2023 r.

Urząd Gminy w Baranowie prezentuje poniżej zestawienie zbiorcze danych dotyczących Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” na terenie Gminy Baranów – stan na dzień 30.09.2023 r.:

•             liczby złożonych wniosków o dofinansowanie 196

•             liczby zawartych umów o dofinansowanie 163

•             liczby zrealizowanych przedsięwzięć 113

•             kwoty wypłaconych dotacji dla przedsięwzięć z terenu Gminy/Miasta 1332667,63

Informacje zawarte w zestawieniu pobrane zostały z wewnętrznego systemu teleinformatycznego WFOŚIGW w Warszawie i dotyczą okresu od początku trwania Programu „Czyste Powietrze”, tj. od dnia 19.09.2018 r. do dnia 30.09.2023 r.

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.