—  17 kwietnia 2020

Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej również w Baranowie

Gmina Baranów otrzyma środki na zakup sprzętu komputerowego oraz dostępu do internetu dla osób najbardziej potrzebujących w obecnej sytuacji związanej z wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii.

Informujemy, że złożony przez Urząd Gminy wniosek o przyznanie grantu został zweryfikowany pozytywnie. Kwota jaką przyznano to 59 984,00 zł.

Urząd Gminy już rozpoczął niezbędna procedurę zakupu sprzętu dla najbardziej potrzebujących uczniów.

LISTA GRANTOBIORCÓW

—  12 kwietnia 2021

ARiMR przypomina – wypalanie traw grozi utratą dopłat

Wiosną rośnie zagrożenie pożarowe związane z wypalaniem traw. Warto przypomnieć, że proceder ten jest niezgodny z prawem i grożą za niego surowe sankcje karne oraz cofnięcie dopłat wypłacanych przez ARiMR.

—  09 kwietnia 2021

Komunikat Rady Gminy do Mieszkańców

Na oficjalny wniosek Rady Gminy zamieszczamy poniższe informacje dla mieszkańców.

—  09 kwietnia 2021

Urząd pozostaje zamknięty

Ze względu na dobro mieszkańców, przeciwdziałając rozprzestrzenianiu się koronawirusa Urząd Gminy w Baranowie zawiadamia, że od dnia 22 marca do 19 kwietnia przechodzi w tryb pracy zamkniętej w związku z czym interesanci nie będą wpuszczani do budynku.