A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  31 marca 2022

Zaproszenie na wykład

ProBioticsPolska promujący PROBIOTECHNOLOGIE
zaprasza na wykład na temat:

Jak poradzić sobie z nawożeniem w tym roku ?
Jak zabezpieczyć potrzeby pokarmowe roślin ?
Jak bezpiecznie ograniczyć nawożenie mineralne?
Jak zwiększyć aktywność biologiczną gleby ?

Na te i inne pytania postara się odpowiedzieć
Sławomir Gacka – Prezes ProBioticsPolska
podczas wykładu
07.04.2022 godz. 17.00 Biblioteka w Kaskach.
Serdecznie zapraszamy Wszystkich
Rolników z Naszej Gminy!

Przeczytaj także

—  01 czerwca 2023

Szczepienia przeciw HPV

Informujemy, że przychodnia NZOZ w Golach będzie prowadziła bezpłatne szczepienia przeciw HPV dla dziewczynek i chłopców urodzonych w latach 2010 i 2011. W tej sprawie proszę kontaktować się z NZOZ w Golach nr tel. 46 856 07 26

—  30 maja 2023

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  30 maja 2023

Demontaż rogatek – Boża Wola

Informujemy o demontażu rogatek na przejeździe kolejowym w Bożej Woli. W ramach prowadzonych prac dotyczących naprawy systemu kierowania ruchem wraz z warstwą nadrzędną na obszarze LCS Błonie, prosimy o szczególną uwagę mieszkańców, aby zwrócili uwagę na nowe oznakowanie i zachowanie szczególnej ostrożności w obrębie przyjazdu kolejowego. Z otrzymanych informacji z PKP wynika, że prace mogą […]