A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  23 kwietnia 2024

Zaproszenie na Akademię Czystego Powietrza o zmianach w programie „Czyste Powietrze” – 25 kwietnia (obowiązują zapisy)

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej serdecznie zaprasza na kolejny webinar w ramach cyklu #AkademiaCzystegoPowietrza2024. Spotkanie, 25 kwietnia o 10:00, otwarte dla wszystkich zainteresowanych, poświęcone będzie nowościom w programie „Czyste Powietrze”. Obowiązują zapisy – Na spotkanie online można się już rejestrować pod linkiem: https://forms.office.com/e/xVwryuvD6P Eksperci Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Instytutu Ochrony Środowiska […]

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej serdecznie zaprasza na kolejny webinar w ramach cyklu #AkademiaCzystegoPowietrza2024.

Spotkanie, 25 kwietnia o 10:00, otwarte dla wszystkich zainteresowanych, poświęcone będzie nowościom w programie „Czyste Powietrze”.

Obowiązują zapisy – Na spotkanie online można się już rejestrować pod linkiem: https://forms.office.com/e/xVwryuvD6P

Eksperci Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Instytutu Ochrony Środowiska (IOŚ-PIB) przedstawią najważniejsze informacje dotyczące nowych zasad w programie „Czyste Powietrze”, który zmienia się 22 kwietnia 2024 r.

Usłyszymy o obowiązkach związanych z listą zielonych urządzeń i materiałów (lista ZUM) – zarówno pod kątem wnioskodawców, jak i producentów czy importerów urządzeń, a także o innych, istotnych nowościach, jak np. jedna szansa na najwyższe dofinansowanie, czy doprecyzowanie prefinansowania

i pełnomocnictwa. 

W czasie spotkania, przewidujemy możliwość zadawania pytań za pomocą aktywnego czatu.

Formularz rejestracyjny na najbliższy webinar – https://forms.office.com/e/xVwryuvD6P – dostępny będzie dla wszystkich zainteresowanych do 24.04.2024 r. do godz. 12:00. Link do spotkania, po rejestracji, wysyłany będzie dzień przed webinarem, na adres mailowy podany w formularzu.

***

Cykl „Akademia Czystego Powietrza” – baza praktycznej wiedzy o ogólnopolskim programie „Czyste Powietrze” – jest realizowany od 2020 r. przez NFOŚiGW, we współpracy z Ministerstwem Klimatu i Środowiska oraz Polskim Alarmem Smogowym.

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.