A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  26 października 2022

Zaproszenie do konsultacji

Zapraszamy, wszystkie organizacje pozarządowe, osoby prywatne i jednostki organizacyjne, o których mowa w art. 3 ust. 3 z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z terenu Gminy Baranów do udziału w konsultacjach społecznych. Tematem konsultacji jest: „Program współpracy Gminy Baranów z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność na rok 2023”.

Chcielibyśmy tworząc program współpracy poznać Państwa potrzeby, pomysły, problemy i wspólnie wypracować taki program, który usprawni nasze działania w roku 2023.

Forma konsultacji:pisemna

Termin konsultacji:od 25 października do 16 listopada 2022 r. do godz. 17.00.

Komórka odpowiedzialna:Wydział Administracyjno – Organizacyjny Gminy Baranów

Osoba do kontaktu:Tomasz Gasik

Kontakt: tel. 46 858-13-50 wew. 64  lub e-mail: oswiata@gmina-baranow.pl

Jeszcze raz zachęcam wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe, osoby prawne i jednostki organizacyjne z terenu Gminy Baranów do wnoszenia opinii.

Wszystkie informacje znajdą Państwo pod poniższym linkiem o konsultacjach: – Ogłoszenia – Konsultacje Społeczne – Konsultacje społeczne w sprawie „Programu współpracy Gminy Baranów z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność na rok 2023.” (gmina-baranow.pl)

Przeczytaj także

—  16 kwietnia 2024

„Moje serce to jest muzyk…”

Szkoła Muzyczna w Kaskach. PSM I i II st. w Żyrardowie – Filia w Kaskach zaprasza na rekrutację!
Nie zwlekaj! To jest Twój czas, aby rozpocząć swoją muzyczną przygodę. Dołącz do szkoły muzycznej i odkryj swoje prawdziwe talenty muzyczne.
Zapisy do 30.04.2024 r.

—  16 kwietnia 2024

Konkurs Działaj Lokalnie

Stowarzyszenie Europa i My po raz 19 zaprasza do udziału w konkursie Działaj Lokalnie. Pula środków na dotacje wynosi 55 000zł. Każda organizacja pozarządowa oraz grupa nieformalna może aplikować o grant w wysokości do 6000 zł. Wnioski można składać do 13 maja 2024.