A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  26 października 2022

Zaproszenie do konsultacji

Zapraszamy, wszystkie organizacje pozarządowe, osoby prywatne i jednostki organizacyjne, o których mowa w art. 3 ust. 3 z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z terenu Gminy Baranów do udziału w konsultacjach społecznych. Tematem konsultacji jest: „Program współpracy Gminy Baranów z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność na rok 2023”.

Chcielibyśmy tworząc program współpracy poznać Państwa potrzeby, pomysły, problemy i wspólnie wypracować taki program, który usprawni nasze działania w roku 2023.

Forma konsultacji:pisemna

Termin konsultacji:od 25 października do 16 listopada 2022 r. do godz. 17.00.

Komórka odpowiedzialna:Wydział Administracyjno – Organizacyjny Gminy Baranów

Osoba do kontaktu:Tomasz Gasik

Kontakt: tel. 46 858-13-50 wew. 64  lub e-mail: oswiata@gmina-baranow.pl

Jeszcze raz zachęcam wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe, osoby prawne i jednostki organizacyjne z terenu Gminy Baranów do wnoszenia opinii.

Wszystkie informacje znajdą Państwo pod poniższym linkiem o konsultacjach: – Ogłoszenia – Konsultacje Społeczne – Konsultacje społeczne w sprawie „Programu współpracy Gminy Baranów z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność na rok 2023.” (gmina-baranow.pl)

Przeczytaj także

—  27 listopada 2022

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  19 listopada 2022

,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie dla rolników

Placówka Terenowa KRUS w Żyrardowie zaprasza wszystkich rolników domowników oraz sołtysów z gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego do udziału w szkoleniu z wiedzy BHP podczas pracy rolniczej pod nazwą ,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie w dniu 23 listopada 2022 godz. 10:00 Sala konferencyjna PT KRUS w Żyrardowie ul. Okrzei 58. Na zakończenie szkolenia Konkurs testowy z atrakcyjnymi […]

—  18 listopada 2022

X Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baranów

Zapraszamy kibiców piłki nożnej 20 listopada od godziny 9:20 na boisko ORLIK przy szkole w Baranowie.