A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  26 października 2023

Zaproszenie do konsultacji

Zapraszamy, wszystkie organizacje pozarządowe, osoby prywatne i jednostki organizacyjne, o których mowa w art. 3 ust. 3 z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z terenu Gminy Baranów do udziału w konsultacjach społecznych. Tematem konsultacji jest: „Program współpracy Gminy Baranów z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność na rok 2024”.

Chcielibyśmy tworząc program współpracy poznać Państwa potrzeby, pomysły, problemy i wspólnie wypracować taki program, który usprawni nasze działania w roku 2024.

Forma konsultacji: pisemna

Termin konsultacji: od 25 października do 16 listopada 2023 r. do godz. 16.00.

Komórka odpowiedzialna: Wydział Administracyjno – Organizacyjny Gminy Baranów

Osoba do kontaktu: Tomasz Gasik

Kontakt: tel. 46 858-13-50 wew. 64 lub e-mail: oswiata@gmina-baranow.pl

Jeszcze raz zachęcam wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe, osoby prawne i jednostki organizacyjne z terenu Gminy Baranów do wnoszenia opinii.

Wszystkie informacje znajdą Państwo pod poniższym linkiem o konsultacjach: Ogłoszenia – Konsultacje Społeczne – konsultacje społeczne w sprawie „Programu współpracy Gminy Baranów z Organizacjami Pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność na rok 2024.”

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.