—  10 stycznia 2023

Zaproszenie dla par obchodzących Złote Gody w 2023 roku

Urząd Stanu Cywilnego w Baranowie zaprasza wszystkie Pary Małżeńskie, które są zameldowane na pobyt stały na terenie gminy Baranów i zawierały związek małżeński w 1973 roku – do składania wniosków o nadanie Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Zgłoszenia Jubilaci mogą dokonać osobiście lub za pośrednictwem najbliższej rodziny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Baranowie (pokój nr […]

Zgłoszenia Jubilaci mogą dokonać osobiście lub za pośrednictwem najbliższej rodziny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Baranowie (pokój nr 8), w terminie do dnia 31 stycznia 2023 r.

—  02 lutego 2023

Informacja dla rolników – usuwanie folii rolniczej

Rozpoczęła się zbiórka odpadów poprodukcyjnych folii pochodzenia rolniczego z terenu Gminy Baranów.

—  30 stycznia 2023

Komunikat Rady Społecznej ds. CPK

W związku z informacjami Spółki CPK o możliwym uzyskaniu decyzji lokalizacyjnej – Rada Społeczna ds. CPK wydała komunikat.

—  25 stycznia 2023

Ferie w Gminie Baranów

Wójt Gminy Baranów zaprasza dzieci z naszej gminy do udziału w programie „FERIE W GMINIE BARANÓW”