A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  27 maja 2022

Zapraszamy na piknik z okazji Dnia Dziecka!

Zapraszamy 4 czerwca do Cegłowa na rodzinny piknik z okazji Dnia dziecka. W programie między innymi: gry i zabawy, słodki poczęstunek, dmuchańce, liczne niespodzianki i eksplozja kolorów holi! Kliknij i sprawdź szczegóły!!

Przeczytaj także

—  07 czerwca 2023

Wiwat Rodzina! 4 czerwca 2023 r. Piknik Rodzinny

W ramach obchodów 100-lecia powstania Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie, organizatorzy zaplanowali uroczyste obchody na dwa dni. W sobotę 03 czerwca, odbyła się część oficjalna, pełna wzruszeń i wspomnień, której organizatorem była Dyrekcja  placówki oświatowej w Baranowie wraz gronem pedagogicznym, pracownikami oraz radą rodziców. Natomiast w niedziele 4 czerwca, z inicjatywy  Wójta […]

—  07 czerwca 2023

Wakacje z animatorem w Gminie Baranów

Wójt Gminy zaprasza na wakacje z animatorem w Gminie Baranów.