A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  13 kwietnia 2023

Zamknięcie ul. Błońskiej

Firma Drogomex Sp. z o.o. realizująca zadanie pt. „Przebudowa drogi gminnej (ul. Błońska) w miejscowościach Bronisławów i Boża Wola” informuje, że w dniach 17- 18.04.2023 droga będzie całkowicie zamknięta w godz. 8:00 – 20:00 ze względu na prowadzone prace bitumiczne. Za utrudnienia przepraszamy.

W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych termin może ulec zmianie.

Przeczytaj także

—  19 czerwca 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

—  19 czerwca 2024

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.