—  24 listopada 2020

Zamiana organizacji ruchu autobusowego w kierunku Baranowa!

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że w związku z remontem drogi gminnej w miejscowości Basin, od dnia 25 listopada zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu.

Ze względu na konieczność zamknięcia drogi wyznaczono objazdy z wykorzystaniem dróg gminnych oraz powiatowych: nr 1507W w miejscowości Cegłów, nr 4135W na odcinku od Cegłowa (DP nr 1507) do ronda w Pułapinie, oraz 3832W na odcinku od ronda w Pułapinie do Baranowa (skrzyżowanie z droga gminną do miejscowości Stanisławów/Basin).

Komunikacja autobusowa w czasie prowadzenia remontu (25.11.2020 r. do 30.11.2020 r. włącznie) poprowadzona będzie objazdem. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

—  12 kwietnia 2021

ARiMR przypomina – wypalanie traw grozi utratą dopłat

Wiosną rośnie zagrożenie pożarowe związane z wypalaniem traw. Warto przypomnieć, że proceder ten jest niezgodny z prawem i grożą za niego surowe sankcje karne oraz cofnięcie dopłat wypłacanych przez ARiMR.

—  09 kwietnia 2021

Komunikat Rady Gminy do Mieszkańców

Na oficjalny wniosek Rady Gminy zamieszczamy poniższe informacje dla mieszkańców.

—  09 kwietnia 2021

Urząd pozostaje zamknięty

Ze względu na dobro mieszkańców, przeciwdziałając rozprzestrzenianiu się koronawirusa Urząd Gminy w Baranowie zawiadamia, że od dnia 22 marca do 19 kwietnia przechodzi w tryb pracy zamkniętej w związku z czym interesanci nie będą wpuszczani do budynku.