—  24 listopada 2020

Zamiana organizacji ruchu autobusowego w kierunku Baranowa!

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że w związku z remontem drogi gminnej w miejscowości Basin, od dnia 25 listopada zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu.

Ze względu na konieczność zamknięcia drogi wyznaczono objazdy z wykorzystaniem dróg gminnych oraz powiatowych: nr 1507W w miejscowości Cegłów, nr 4135W na odcinku od Cegłowa (DP nr 1507) do ronda w Pułapinie, oraz 3832W na odcinku od ronda w Pułapinie do Baranowa (skrzyżowanie z droga gminną do miejscowości Stanisławów/Basin).

Komunikacja autobusowa w czasie prowadzenia remontu (25.11.2020 r. do 30.11.2020 r. włącznie) poprowadzona będzie objazdem. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.