—  24 listopada 2020

Zamiana organizacji ruchu autobusowego w kierunku Baranowa!

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że w związku z remontem drogi gminnej w miejscowości Basin, od dnia 25 listopada zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu.

Ze względu na konieczność zamknięcia drogi wyznaczono objazdy z wykorzystaniem dróg gminnych oraz powiatowych: nr 1507W w miejscowości Cegłów, nr 4135W na odcinku od Cegłowa (DP nr 1507) do ronda w Pułapinie, oraz 3832W na odcinku od ronda w Pułapinie do Baranowa (skrzyżowanie z droga gminną do miejscowości Stanisławów/Basin).

Komunikacja autobusowa w czasie prowadzenia remontu (25.11.2020 r. do 30.11.2020 r. włącznie) poprowadzona będzie objazdem. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

—  15 stycznia 2021

Szkoły przygotowane na powrót uczniów klas I-III

Od 18 stycznia br. uczniowie klas 1-3 wrócą do nauki stacjonarnej. Zgodnie z informacją przekazaną od dyrektorów wszystkie baranowskie szkoły dostosowały swoją pracę do wytycznych sanitarnych oraz rozwiązań przygotowanych przez rząd i czekają na przyjęcie uczniów.

—  13 stycznia 2021

Informacja w sprawie szczepień COVID-19

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że na terenie Gminy Baranów punkt szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 zlokalizowany jest w NZOZ w Golach.

—  11 stycznia 2021

Baranowski Bon Żłobkowy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie prowadzi nabór wniosków o przyznanie świadczenia pieniężnego na rzecz rodziny pod nazwą „Baranowski Bon Żłobkowy”. Program pilotażowy został wprowadzony na okres 01.01.2021 r.
do 31.12.2021 r.