—  24 listopada 2020

Zamiana organizacji ruchu autobusowego w kierunku Baranowa!

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że w związku z remontem drogi gminnej w miejscowości Basin, od dnia 25 listopada zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu.

Ze względu na konieczność zamknięcia drogi wyznaczono objazdy z wykorzystaniem dróg gminnych oraz powiatowych: nr 1507W w miejscowości Cegłów, nr 4135W na odcinku od Cegłowa (DP nr 1507) do ronda w Pułapinie, oraz 3832W na odcinku od ronda w Pułapinie do Baranowa (skrzyżowanie z droga gminną do miejscowości Stanisławów/Basin).

Komunikacja autobusowa w czasie prowadzenia remontu (25.11.2020 r. do 30.11.2020 r. włącznie) poprowadzona będzie objazdem. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.