A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  08 lutego 2022

Zajęcia dla Dzieci

Trwa drugi tydzień zajęć dla dzieci. W trakcie przerwy w nauce dzieci z terenu gminy korzystają z zajęć z animatorem.

A dzieci naprawdę świetnie się bawią i zażywają dużo ruchu. Jest to ważne szczególnie, teraz kiedy mają za sobą czas nauki zdalnej oraz tryby nauki hybrydowej czy kwarantanny. Teraz bawią się wspólnie – drużynowo i indywidualnie. Grają między innymi w piłkę nożną na hali lub unihokej, jest też stanowisko gry do ping-pong. Dzieciaki biorą też udział w różnego rodzaju wyścigach i sztafetach.

Dodatkowo raz w tygodniu jest przewidziany wyjazd na lodowisko. Jest to świetna zabawa zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących, na których czekają pingwinki-asystenci.
Oprócz lodowiska jest też wyjazd na basen, gdzie dzieci mogą się świetnie bawić w wodzie pod okiem ratowników i opiekunów.

Przeczytaj także

—  27 listopada 2022

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  19 listopada 2022

,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie dla rolników

Placówka Terenowa KRUS w Żyrardowie zaprasza wszystkich rolników domowników oraz sołtysów z gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego do udziału w szkoleniu z wiedzy BHP podczas pracy rolniczej pod nazwą ,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie w dniu 23 listopada 2022 godz. 10:00 Sala konferencyjna PT KRUS w Żyrardowie ul. Okrzei 58. Na zakończenie szkolenia Konkurs testowy z atrakcyjnymi […]

—  18 listopada 2022

X Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baranów

Zapraszamy kibiców piłki nożnej 20 listopada od godziny 9:20 na boisko ORLIK przy szkole w Baranowie.