A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  08 lutego 2022

Zajęcia dla Dzieci

Trwa drugi tydzień zajęć dla dzieci. W trakcie przerwy w nauce dzieci z terenu gminy korzystają z zajęć z animatorem.

A dzieci naprawdę świetnie się bawią i zażywają dużo ruchu. Jest to ważne szczególnie, teraz kiedy mają za sobą czas nauki zdalnej oraz tryby nauki hybrydowej czy kwarantanny. Teraz bawią się wspólnie – drużynowo i indywidualnie. Grają między innymi w piłkę nożną na hali lub unihokej, jest też stanowisko gry do ping-pong. Dzieciaki biorą też udział w różnego rodzaju wyścigach i sztafetach.

Dodatkowo raz w tygodniu jest przewidziany wyjazd na lodowisko. Jest to świetna zabawa zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących, na których czekają pingwinki-asystenci.
Oprócz lodowiska jest też wyjazd na basen, gdzie dzieci mogą się świetnie bawić w wodzie pod okiem ratowników i opiekunów.

Przeczytaj także

—  19 września 2023

Aktualizacja harmonogramu spotkań sołeckich w sprawie przeznaczenia środków z funduszy sołeckich

Wójt Gminy Baranów serdecznie zaprasza na zebrania wiejskie w sprawie przeznaczenia środków z funduszu sołeckiego na 2023 rok, zgodnie z przedstawionym harmonogramem.

—  02 października 2023

Bezpłatny transport osób niepełnosprawnych do i z lokalu wyborczego

Wyborca niepełnosprawny o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz wyborca, który najpóźniej w dniu głosowania kończy 60 lat

—  29 września 2023

Jak sprawdzić czy jestem na liście wyborców?

Jeśli wyborca nie ma pewności, czy znajduje się w rejestrze wyborców, może to sprawdzić przez internet lub w urzędzie. Swoje dane w CRW można sprawdzić na stronie mObywatel.gov.pl. Trzeba się tam zalogować poprzez profil zaufany, e-dowód lub bankowość elektroniczną, ale można to zrobić także poprzez aplikację mObywatel.

—  27 września 2023

Poznajemy potrzeby i oczekiwania mieszkańców metropolii warszawskiej – ankieterzy rozpoczynają badania terenowe.

W październiku br. rozpoczynamy badanie ilościowe dotyczące potrzeb i oczekiwań mieszkańców metropolii warszawskiej. Wyniki badania zostaną wykorzystane do przygotowania diagnozy w ramach „Strategii rozwoju metropolii warszawskiej 2040”. Badanie realizuje Miasto Stołeczne Warszawa we współpracy z firmą IBC Advisory S.A. Chcemy poznać oczekiwania mieszkańców związane z podniesieniem jakości ich życia w metropolii warszawskiej oraz dotyczące rozwoju metropolii warszawskiej […]