A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  08 lutego 2022

Zajęcia dla Dzieci

Trwa drugi tydzień zajęć dla dzieci. W trakcie przerwy w nauce dzieci z terenu gminy korzystają z zajęć z animatorem.

A dzieci naprawdę świetnie się bawią i zażywają dużo ruchu. Jest to ważne szczególnie, teraz kiedy mają za sobą czas nauki zdalnej oraz tryby nauki hybrydowej czy kwarantanny. Teraz bawią się wspólnie – drużynowo i indywidualnie. Grają między innymi w piłkę nożną na hali lub unihokej, jest też stanowisko gry do ping-pong. Dzieciaki biorą też udział w różnego rodzaju wyścigach i sztafetach.

Dodatkowo raz w tygodniu jest przewidziany wyjazd na lodowisko. Jest to świetna zabawa zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących, na których czekają pingwinki-asystenci.
Oprócz lodowiska jest też wyjazd na basen, gdzie dzieci mogą się świetnie bawić w wodzie pod okiem ratowników i opiekunów.

Przeczytaj także

—  27 lutego 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  23 lutego 2024

Rozpoczął się nabór wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy

Informujemy o rozpoczęciu naboru wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy. Wnioski o pomoc można składać do 29 lutego 2024 r. w biurze powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) na formularzu udostępnionym na stronie Agencji.

—  23 lutego 2024

PERŁY MAZOWSZA – poznajcie laureatów z naszej gminy

Perła Przedsiębiorczości 2023 – Grow&Flow Aleksandra Sadura
Perła Kultury 2023 – 100-lecie powstania Szkoły Podstawowej – Wiwat Rodzina! Piknik Rodzinny, nagrodę odebrał Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie Pan Piotr Piórkowski
Perła Sportu i Turystyki 2023 – Maja Kuran