A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  08 lutego 2022

Zajęcia dla Dzieci

Trwa drugi tydzień zajęć dla dzieci. W trakcie przerwy w nauce dzieci z terenu gminy korzystają z zajęć z animatorem.

A dzieci naprawdę świetnie się bawią i zażywają dużo ruchu. Jest to ważne szczególnie, teraz kiedy mają za sobą czas nauki zdalnej oraz tryby nauki hybrydowej czy kwarantanny. Teraz bawią się wspólnie – drużynowo i indywidualnie. Grają między innymi w piłkę nożną na hali lub unihokej, jest też stanowisko gry do ping-pong. Dzieciaki biorą też udział w różnego rodzaju wyścigach i sztafetach.

Dodatkowo raz w tygodniu jest przewidziany wyjazd na lodowisko. Jest to świetna zabawa zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących, na których czekają pingwinki-asystenci.
Oprócz lodowiska jest też wyjazd na basen, gdzie dzieci mogą się świetnie bawić w wodzie pod okiem ratowników i opiekunów.

Przeczytaj także

—  19 czerwca 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

—  19 czerwca 2024

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.