A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  28 lipca 2023

Zachowaj ostrożność

Szanowni Państwo, Wobec narastającego problemu wynikającego z działań nieuczciwych instalatorów pomp ciepła przesyłamy Państwu komunikat, który NFOŚiGW udostępnił na stronie programu czystepowietrze.gov.pl w zakładce informacje prasowe. Sprawdź ofertę na swoje nowe źródło ciepła! – Program Czyste Powietrze Prosimy o zachowanie ostrożności, aby ustrzec się przed ewentualnymi problemami.

Szanowni Państwo,

Wobec narastającego problemu wynikającego z działań nieuczciwych instalatorów pomp ciepła przesyłamy Państwu komunikat, który NFOŚiGW udostępnił na stronie programu czystepowietrze.gov.pl w zakładce informacje prasowe.

Sprawdź ofertę na swoje nowe źródło ciepła! – Program Czyste Powietrze

Prosimy o zachowanie ostrożności, aby ustrzec się przed ewentualnymi problemami.

Przeczytaj także

—  27 lutego 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  23 lutego 2024

Rozpoczął się nabór wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy

Informujemy o rozpoczęciu naboru wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy. Wnioski o pomoc można składać do 29 lutego 2024 r. w biurze powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) na formularzu udostępnionym na stronie Agencji.

—  23 lutego 2024

PERŁY MAZOWSZA – poznajcie laureatów z naszej gminy

Perła Przedsiębiorczości 2023 – Grow&Flow Aleksandra Sadura
Perła Kultury 2023 – 100-lecie powstania Szkoły Podstawowej – Wiwat Rodzina! Piknik Rodzinny, nagrodę odebrał Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie Pan Piotr Piórkowski
Perła Sportu i Turystyki 2023 – Maja Kuran