—  10 marca 2020

Za nami Gminny Dzień Kobiet

6 marca 2020 roku w siedzibie Szkoły Podstawowej w Baranowie odbył się Gminny Dzień Kobiet, którego organizatorem była Dyrektor Szkoły Podstawowej w Baranowie oraz Wójt Gminy Baranów.

Każdy kto pojawił się tego dnia w budynku Szkoły Podstawowej w Baranowie już na samym początku był serdecznie witany i zapraszany do wzięcia udziału w drobnych loteriach organizowanych przez Urząd Gminy w Baranowie, następnie przechodząc na salę główną można było zapoznać się z dostępnymi stanowiskami, na których Panie mogły zbadać swoją skórę, obejrzeć pokaz makijażu czy wieczorowego upięcia włosów. Na samej scenie już występowała wspaniała młodzież z Koła Teatralnego, która zaprezentowała spektakl pt. Być Kobietą. Goście mogli przenieść się w przeszłość i z rozbawieniem na twarzy zatracić się w tym spektaklu.

Ostatnim punktem programu był występ kabaretu EWG z Doruchowa.

Na wszystkie Panie czekał słodki poczęstunek oraz kwiaty – czerwone tulipany.

Serdeczne podziękowania należą się uczniom Szkoły Podstawowej w Baranowie, kadrze nauczycielskiej i pracownikom szkoły, Strażakom z OSP Boża Wola oraz Osiny, Gminnemu Komendantowi Andrzejowi Oklesińskiemu oraz organizatorom: Anecie Krasińskiej oraz Waldemarowi Brzywczy.

Dziękujemy wszystkim za udział – zapraszamy za rok!

—  18 kwietnia 2024

Wydarzenia w Gminie Baranów 2024 / I Półrocze

Szanowni mieszkańcy, przypominamy o terminach zaplanowanych wydarzeń w naszej gminie.
Już dziś gorąco zachęcamy do wzięcia udziału!

—  17 kwietnia 2024

Wsparcie dla Kariny – Młodzieżowa Rada Gminy zaprasza na kiermasz słodkości

Młodzieżowa Rada Gminy, która również włączyła się do zbiórki dla naszej mieszkanki Kariny, gorąco zaprasza na kiermasz słodkości 20.04.2024 r godz. 11:00, plac przy tężni w Kaskach.
My również zapraszamy wszystkich mieszkańców do wsparcia akcji!

—  17 kwietnia 2024

„Magia regionalnych opowieści”

5 kwietnia 2024 roku odbyło się rozstrzygnięcie II edycji Konkursu Literackiego na Opowiadanie „Magia regionalnych opowieści”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Bożej Woli.