—  10 marca 2020

Za nami Gminny Dzień Kobiet

6 marca 2020 roku w siedzibie Szkoły Podstawowej w Baranowie odbył się Gminny Dzień Kobiet, którego organizatorem była Dyrektor Szkoły Podstawowej w Baranowie oraz Wójt Gminy Baranów.

Każdy kto pojawił się tego dnia w budynku Szkoły Podstawowej w Baranowie już na samym początku był serdecznie witany i zapraszany do wzięcia udziału w drobnych loteriach organizowanych przez Urząd Gminy w Baranowie, następnie przechodząc na salę główną można było zapoznać się z dostępnymi stanowiskami, na których Panie mogły zbadać swoją skórę, obejrzeć pokaz makijażu czy wieczorowego upięcia włosów. Na samej scenie już występowała wspaniała młodzież z Koła Teatralnego, która zaprezentowała spektakl pt. Być Kobietą. Goście mogli przenieść się w przeszłość i z rozbawieniem na twarzy zatracić się w tym spektaklu.

Ostatnim punktem programu był występ kabaretu EWG z Doruchowa.

Na wszystkie Panie czekał słodki poczęstunek oraz kwiaty – czerwone tulipany.

Serdeczne podziękowania należą się uczniom Szkoły Podstawowej w Baranowie, kadrze nauczycielskiej i pracownikom szkoły, Strażakom z OSP Boża Wola oraz Osiny, Gminnemu Komendantowi Andrzejowi Oklesińskiemu oraz organizatorom: Anecie Krasińskiej oraz Waldemarowi Brzywczy.

Dziękujemy wszystkim za udział – zapraszamy za rok!

—  12 kwietnia 2024

Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy….

Od 2018 roku ( w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości) Szkoła w Bożej Woli bierze udział w ogólnopolskim konkursie Do Hymnu. Zadaniem uczestników jest grupowe wykonanie jednogłosowo, „a cappella” przez możliwie największą liczbę uczniów szkoły: hymnu narodowego oraz 2 pieśni hymnicznych.

—  11 kwietnia 2024

Parking przy PKP Boża Wola – prace naprawcze!!!

W dniu 13 kwietnia 2024 (sobota) będą prowadzone prace przy równaniu nawierzchni PARKINGU przy PKP Boża Wola.
W związku z powyższym obowiązuje bezwzględny zakaz  parkowania samochodów w tym dniu.
W przypadku nie zastosowania się do zakazu pojazdy pozostawione zostaną odholowane na koszt właścicieli.

—  11 kwietnia 2024

Głosowanie w plebiscycie Mistrzowie Agro 2024 rozpoczęte!

Zobacz, kto został nominowany i zagłosuj. Wciąż możesz zgłosić swojego kandydata