A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  15 kwietnia 2021

Z matematyką za pan brat

Dzięki Fundacji mBanku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II biorą udział w dodatkowych zajęciach pod hasłem „Matematyczne rozgrywki”. Projekt skierowany jest do uczniów starszych klas, którzy bawiąc się, grając w gry i tworząc plakaty oraz wykorzystując różne zadania zamieszczone na platformach edukacyjnych, poznają zagadnienia matematyczne i dostrzegają, jak ważna jest nauka.

Projekt rozpoczął się na początku września 2020 roku, ale przez pandemię został przerwany i wznowiony w marcu, dzięki czemu uczniowie mogą dalej wykonywać wszystkie zadania, które zostały dla nich przygotowane przez prowadzącą zajęcia Panią Bożenę Ciężką.

Zajęcia ze względu na swą nietypową formę wzbudzają mnóstwo emocji wśród rywalizujących ze sobą uczestników.

Aneta Krasińska
Dyrektor Szkoły Podstawowej
im. Jana Pawła II w Baranowie

Przeczytaj także

—  07 czerwca 2023

Wiwat Rodzina! 4 czerwca 2023 r. Piknik Rodzinny

W ramach obchodów 100-lecia powstania Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie, organizatorzy zaplanowali uroczyste obchody na dwa dni. W sobotę 03 czerwca, odbyła się część oficjalna, pełna wzruszeń i wspomnień, której organizatorem była Dyrekcja  placówki oświatowej w Baranowie wraz gronem pedagogicznym, pracownikami oraz radą rodziców. Natomiast w niedziele 4 czerwca, z inicjatywy  Wójta […]

—  07 czerwca 2023

Wakacje z animatorem w Gminie Baranów

Wójt Gminy zaprasza na wakacje z animatorem w Gminie Baranów.