—  15 kwietnia 2021

Z matematyką za pan brat

Dzięki Fundacji mBanku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II biorą udział w dodatkowych zajęciach pod hasłem „Matematyczne rozgrywki”. Projekt skierowany jest do uczniów starszych klas, którzy bawiąc się, grając w gry i tworząc plakaty oraz wykorzystując różne zadania zamieszczone na platformach edukacyjnych, poznają zagadnienia matematyczne i dostrzegają, jak ważna jest nauka.

Projekt rozpoczął się na początku września 2020 roku, ale przez pandemię został przerwany i wznowiony w marcu, dzięki czemu uczniowie mogą dalej wykonywać wszystkie zadania, które zostały dla nich przygotowane przez prowadzącą zajęcia Panią Bożenę Ciężką.

Zajęcia ze względu na swą nietypową formę wzbudzają mnóstwo emocji wśród rywalizujących ze sobą uczestników.

Aneta Krasińska
Dyrektor Szkoły Podstawowej
im. Jana Pawła II w Baranowie

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.