A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  25 kwietnia 2024

XLV Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W szkole priorytetem jest bezpieczeństwo, a w drodze do szkoły i do domu – BRD – czyli bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Bożej Woli wzięli udział w XLV Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Gratulujemy! Uczniowie mają zdecydowanie powód do dumy i z pewnością zasób wiedzy dotyczący bezpiecznego poruszania się po drogach. […]

W szkole priorytetem jest bezpieczeństwo, a w drodze do szkoły i do domu – BRD – czyli bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Bożej Woli wzięli udział w XLV Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

  • 18 marca odbył się w Grodzisku Mazowieckim etap powiatowy, w którym: Łucja Rudzińska, Dawid Suchowolak, Maciej Mierzejek i Karolina Kowalczyk zajęli I miejsce.
  • Dzisiaj – 24 kwietnia –  w Etapie Rejonowym Mazowsza reprezentanci szkoły w składzie – Łucja Rudzińska, Dawid Suchowolak, Maciej Mierzejek i Elżbieta Ciepłowska –  zajęli II miejsce.

Gratulujemy!

Uczniowie mają zdecydowanie powód do dumy i z pewnością zasób wiedzy dotyczący bezpiecznego poruszania się po drogach.

Dziękujemy pani Anny Rychlińskiej za znakomite przygotowanie uczniów do turnieju. Pani Ania dba też o edukację dzieci w ramach kursu na kartę rowerową.

Zachęcamy wszystkich do wzbogacania swojej wiedzy w zakresie BRD.

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.