A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  07 marca 2022

X Turniej Tenisa Stołowego oraz VII Turniej w Warcaby o Puchar Wójta Gminy Baranów .

W dniach 26-27.02.2022 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Kaskach odbyły się turnieje tenisa stołowego oraz w warcaby. Zawody te rozgrywane są cyklicznie od 11 lat. Do tej pory w zawodach na przestrzeni tych lat wzięło udział ponad tysiąc zawodniczek i zawodników. Rywalizowano w kilku kategoriach wiekowych. A oto wyniki :

26.02.2022 Sobota.

KATEGORIA :  Szkoła Podstawowa  – dziewczęta

1.Oliwia           Pałka

2.Maja             Milczarek

3.Zofia             Ciesielska

                          Szkoła Podstawowa – chłopcy

1.Aleksander   Krysztofiak

2.Błażej            Kuczyński

3.Norbert        Arczewski

KATEGORIA:  Szkoła  Średnia  – dziewczęta

1.Magdalena     Florczak

                         Szkoła Średnia  – chłopcy

1.Piotr                Florczak

2.Paweł              Dzwonek

3.Mateusz         Kierzkowski

KATEGORIA:  Gra Podwójna Rodzic+Dziecko

1.Artur i Aleksander             Krysztofiak

2.Sebastian i Natan              Cegliński-Bednarek

3.Rafał i Hubert                    Arczewscy

27.02.2022  Niedziela

KATEGORIA:  OPEN  gra pojedyńcza kobiet.

1.Oliwia            Pałka

2.Angelika       Jagaś

3.Beronika      Zambrzycka

KATEGORIA : OPEN  gra pojedyńcza mężczyzn.

1.Dawid               Dzwonek

2.Piotr                 Florczak

3.Paweł               Dzwonek

KATEGORIA: OPEN  gra podwójna mężczyzn

1.Piotr  Florczak     Kamil  Baraniak

2.Mariusz Wiśniewski   Kacper Sadkowski

3.Dawid  Dzwonek   Mateusz  Kierzkowski

TURNIEJ  WARCABOWY

1.Krzysztof      Wacławski

2.Arkadiusz     Radziejewski

3.Kacper         Sadkowski

Wójt Gminy Baranów Agata Trzop-Szczypiorska  serdecznie dziękuje wszystkim którzy  przyczynili się do przygotowania i przeprowadzenia zawodów: Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Kaskach pani Annie Sadoś oraz wszystkim pracownikom szkoły pracującym podczas trwania zawodów, Młodzieżowej Radzie Gminy oraz jej opiekunowi pani Angelice Jagaś, Firmie Cukierniczej JEZNACH z Sochaczewa, Radnym Rady Gminy  paniom Agnieszce Wiśniewskiej, Teresie Wardziak oraz Przewodniczącej Rady Gminy pani Beacie Fabisiak, pracownikom Zakładu Usług Komunalnych, pani Anicie Noweckiej , panu Tomaszowi Wieczorkowi  oraz Sędziemu Głównemu zawodów panu Andrzejowi Ciesielskiemu.  W zawodach wzięło udział 92 zawodniczek i zawodników.  Gratulujemy  medalistom zawodów oraz wszystkim uczestnikom  za wspólnie spędzony czas i zapraszamy za rok.

Animator Sportu i Kultury

Robert   Błaszczyk

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.