A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  19 kwietnia 2024

Wyjątkowy konkurs muzyczny w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Żyrardowie

Dnia 15 kwietnia 2024 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Żyrardowie odbył się wyjątkowy Szkolny Konkurs dla Najmłodszych Instrumentalistów, który wypełnił serca publiczności radością i dumą. Koncert ten był nie tylko okazją do pokazania umiejętności, ale także do wyrażenia pasji. Dzień ten zapisze się w kartach historii Szkoły Muzycznej jako niezapomniane […]

Dnia 15 kwietnia 2024 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Żyrardowie odbył się wyjątkowy Szkolny Konkurs dla Najmłodszych Instrumentalistów, który wypełnił serca publiczności radością i dumą.

Koncert ten był nie tylko okazją do pokazania umiejętności, ale także do wyrażenia pasji. Dzień ten zapisze się w kartach historii Szkoły Muzycznej jako niezapomniane wydarzenie, które dostarczyło znakomitej rozrywki, pokazało siłę i magię muzyki w życiu młodych ludzi.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

W konkursie brały udział dzieci z terenu naszej gminy, tym bardziej jesteśmy dumni, że rozwijają swoją pasję muzyczną i chętnie dzielą się swoimi talentami.

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.