—  24 października 2023

Wydarzenie 50-lecia  Gminy Baranów

W roku 2023 mija 50 lat od powstania Gminy Baranów. Z tej okazji Wójt Gminy Baranów ogłasza Konkurs pt.  „WYDARZENIE 50-lecia”. Wydarzeniem może być: impreza kulturalna, historyczna, powstanie obiektu służącemu gminie, podjęcie działań/inicjatywa mająca wpływ na rozwój gminy, inwestycja, a także inne ciekawe projekty, które odbyły się w naszej gminie na przestrzeni ostatnich 50 lat. […]

Wydarzeniem może być:

impreza kulturalna,

historyczna,

powstanie obiektu służącemu gminie,

podjęcie działań/inicjatywa mająca wpływ na rozwój gminy,

inwestycja,

Zgłoszenia można dokonywać drogą mailową j.rutkowska@gmina-baranow.pl lub bezpośrednio do Urzędu Gminy, do dnia 27 listopada 2023 roku z dopiskiem Wydarzenie 50-lecia .

Do zgłoszenia należy dołączyć opis wydarzenia oraz mile widziany materiał zdjęciowy.

Zgłoszeń mogą dokonywać organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, placówki szkolne, kulturalne oraz grupy nieformalne mieszkańców (minimum 5 osób) z terenu Gminy Baranów.

Wyniki Konkursu zaprezentowane zostaną na uroczystej Gali, która odbędzie się
w OSP Kaski 8 grudnia 2023 roku o godz.18.00. a zgłaszający – nagrodzeni.