—  24 października 2023

Wydarzenie 50-lecia  Gminy Baranów

W roku 2023 mija 50 lat od powstania Gminy Baranów. Z tej okazji Wójt Gminy Baranów ogłasza Konkurs pt.  „WYDARZENIE 50-lecia”. Wydarzeniem może być: impreza kulturalna, historyczna, powstanie obiektu służącemu gminie, podjęcie działań/inicjatywa mająca wpływ na rozwój gminy, inwestycja, a także inne ciekawe projekty, które odbyły się w naszej gminie na przestrzeni ostatnich 50 lat. […]

Wydarzeniem może być:

impreza kulturalna,

historyczna,

powstanie obiektu służącemu gminie,

podjęcie działań/inicjatywa mająca wpływ na rozwój gminy,

inwestycja,

Zgłoszenia można dokonywać drogą mailową j.rutkowska@gmina-baranow.pl lub bezpośrednio do Urzędu Gminy, do dnia 27 listopada 2023 roku z dopiskiem Wydarzenie 50-lecia .

Do zgłoszenia należy dołączyć opis wydarzenia oraz mile widziany materiał zdjęciowy.

Zgłoszeń mogą dokonywać organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, placówki szkolne, kulturalne oraz grupy nieformalne mieszkańców (minimum 5 osób) z terenu Gminy Baranów.

Wyniki Konkursu zaprezentowane zostaną na uroczystej Gali, która odbędzie się
w OSP Kaski 8 grudnia 2023 roku o godz.18.00. a zgłaszający – nagrodzeni.

—  12 kwietnia 2024

Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy….

Od 2018 roku ( w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości) Szkoła w Bożej Woli bierze udział w ogólnopolskim konkursie Do Hymnu. Zadaniem uczestników jest grupowe wykonanie jednogłosowo, „a cappella” przez możliwie największą liczbę uczniów szkoły: hymnu narodowego oraz 2 pieśni hymnicznych.

—  11 kwietnia 2024

Parking przy PKP Boża Wola – prace naprawcze!!!

W dniu 13 kwietnia 2024 (sobota) będą prowadzone prace przy równaniu nawierzchni PARKINGU przy PKP Boża Wola.
W związku z powyższym obowiązuje bezwzględny zakaz  parkowania samochodów w tym dniu.
W przypadku nie zastosowania się do zakazu pojazdy pozostawione zostaną odholowane na koszt właścicieli.

—  11 kwietnia 2024

Głosowanie w plebiscycie Mistrzowie Agro 2024 rozpoczęte!

Zobacz, kto został nominowany i zagłosuj. Wciąż możesz zgłosić swojego kandydata