A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  08 marca 2024

Wyczekiwane, uroczyste otwarcie Klubu Seniora w Drybusie

Z myślą o osobach w wieku 60+ z początkiem roku w gminie Baranów w miejscowości Drybus powstał Klub Seniora w ramach projektu „Senior+”. Klub powstał dla osób, które ukończyły sześćdziesiąt lat i chcą aktywnie spędzać czas, dowiedzieć się czegoś nowego lub poszerzyć swoje zainteresowania. Działanie Klubu ma na celu promocję zdrowego i aktywnego stylu życia. […]

Z myślą o osobach w wieku 60+ z początkiem roku w gminie Baranów w miejscowości Drybus powstał Klub Seniora w ramach projektu „Senior+”.

Klub powstał dla osób, które ukończyły sześćdziesiąt lat i chcą aktywnie spędzać czas, dowiedzieć się czegoś nowego lub poszerzyć swoje zainteresowania. Działanie Klubu ma na celu promocję zdrowego i aktywnego stylu życia.

W ramach działalności Klubu Seniora, seniorzy będą mogli uczestniczyć w różnego rodzaju zajęciach m.in.: warsztatach plastycznych, rękodzielniczych, ruchowych. Planuje się także cykliczne organizowanie spotkań ze specjalistami o charakterze informacyjno –edukacyjnym, które umożliwią pogłębianie posiadanej przez seniorów wiedzy i wymianę doświadczeń z różnych dziedzin.

Seniorom, którzy już są uczestnikami naszego Klubu życzymy realizacji pasji, marzeń i zainteresowań, aby wspólnie spędzony czas przyniósł im wiele radości i pozytywnej energii.

Przeczytaj także

—  16 kwietnia 2024

„Moje serce to jest muzyk…”

Szkoła Muzyczna w Kaskach. PSM I i II st. w Żyrardowie – Filia w Kaskach zaprasza na rekrutację!
Nie zwlekaj! To jest Twój czas, aby rozpocząć swoją muzyczną przygodę. Dołącz do szkoły muzycznej i odkryj swoje prawdziwe talenty muzyczne.
Zapisy do 30.04.2024 r.

—  16 kwietnia 2024

Konkurs Działaj Lokalnie

Stowarzyszenie Europa i My po raz 19 zaprasza do udziału w konkursie Działaj Lokalnie. Pula środków na dotacje wynosi 55 000zł. Każda organizacja pozarządowa oraz grupa nieformalna może aplikować o grant w wysokości do 6000 zł. Wnioski można składać do 13 maja 2024.