—  08 marca 2024

Wyczekiwane, uroczyste otwarcie Klubu Seniora w Drybusie

Z myślą o osobach w wieku 60+ z początkiem roku w gminie Baranów w miejscowości Drybus powstał Klub Seniora w ramach projektu „Senior+”. Klub powstał dla osób, które ukończyły sześćdziesiąt lat i chcą aktywnie spędzać czas, dowiedzieć się czegoś nowego lub poszerzyć swoje zainteresowania. Działanie Klubu ma na celu promocję zdrowego i aktywnego stylu życia. […]

W ramach działalności Klubu Seniora, seniorzy będą mogli uczestniczyć w różnego rodzaju zajęciach m.in.: warsztatach plastycznych, rękodzielniczych, ruchowych. Planuje się także cykliczne organizowanie spotkań ze specjalistami o charakterze informacyjno –edukacyjnym, które umożliwią pogłębianie posiadanej przez seniorów wiedzy i wymianę doświadczeń z różnych dziedzin.

Seniorom, którzy już są uczestnikami naszego Klubu życzymy realizacji pasji, marzeń i zainteresowań, aby wspólnie spędzony czas przyniósł im wiele radości i pozytywnej energii.