—  10 czerwca 2021

Wybory do Rady Gminy

13 czerwca 2021 odbędą się wybory uzupełniające do Rady Gminy Baranów. Będą to wybory tylko dla Obwodu nr 3 w okręgu nr 10 czyli miejscowości Boża Wola.

Głosowanie odbędzie się w godzinach od 7 do 21. Do okręgu nr 10 należą ulice:

• Brzozowa
  • Cicha
  • Krótka
  • Leśna
  • Lipowa
  • Mokra
  • Ogrodowa
  • Parkowa
  • Pieczarkowa
  • Pogodna
  • Poziomkowa
  • Stokrotek
  • Świerkowa
  • Wiosenna
  • Wiśniowa

Szczegółowe informacje:

– Inne – Wybory – Wybory uzupełniające do Rady Gminy Baranów okręg nr 10 2020r. (gmina-baranow.pl)

—  18 czerwca 2021

Konkurs ,,Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” rozstrzygnięty

XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci ,,Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” organizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego każdego roku gromadzi liczne grono uczestników.

—  16 czerwca 2021

Zlot Rowerowy Osiny 2021

20 czerwca, w niedzielę odbędzie się zlot rowerowy, który startuje o godzinie 14:00 jednocześnie z Baranowa, Kask i Bożej Woli do Osin.

—  14 czerwca 2021

Odbiór folii rolniczej

Rozpoczęła się zbiórka odpadów poprodukcyjnych folii pochodzenia rolniczego z terenu Gminy Baranów. Z informacji uzyskanych z wykonawcą zadania, może wystąpić sytuacja dobrania dodatkowych ilości odpadu w celu wywiązania się z umowy podpisanej z Gminą.