—  10 czerwca 2021

Wybory do Rady Gminy

13 czerwca 2021 odbędą się wybory uzupełniające do Rady Gminy Baranów. Będą to wybory tylko dla Obwodu nr 3 w okręgu nr 10 czyli miejscowości Boża Wola.

Głosowanie odbędzie się w godzinach od 7 do 21. Do okręgu nr 10 należą ulice:

• Brzozowa
  • Cicha
  • Krótka
  • Leśna
  • Lipowa
  • Mokra
  • Ogrodowa
  • Parkowa
  • Pieczarkowa
  • Pogodna
  • Poziomkowa
  • Stokrotek
  • Świerkowa
  • Wiosenna
  • Wiśniowa

Szczegółowe informacje:

– Inne – Wybory – Wybory uzupełniające do Rady Gminy Baranów okręg nr 10 2020r. (gmina-baranow.pl)

—  25 maja 2022

Ostatni miesiąc na złożenie deklaracji źródeł ciepła! Uniknij wysokiej kary!

Do końca czerwca można składać deklarację Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i spalania paliw.
Ewidencję prowadzi oraz jest jej administratorem minister właściwy do spraw budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa.
Obowiązek złożenia deklaracji ciąży na właścicielach lub zarządcach wszystkich budynków – mieszkalnych i niemieszkalnych, w tym jednorodzinnych, wielorodzinnych czy handlowo-usługowych.

—  24 czerwca 2022

DOBROWOLNE KONSULTACJE SPOŁECZNE W SPRAWIE CPK 15-30.06.2022

Szanowni Mieszkańcy,

Spółka Centralny Port Komunikacyjny ogłosiła dobrowolne konsultacje społeczne w ramach prac nad przygotowaniem raportu oddziaływania na środowisko do wniosku o wydanie decyzji środowiskowej dla przedsięwzięcia pn. Budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego wraz z urządzeniami i obiektami niezbędnymi do jego funkcjonowania. Konsultacje odbywają się w dniach 15-30 czerwca 2022 r. i skierowane są przede wszystkim do mieszkańców Zachodniego Mazowsza.

—  24 czerwca 2022

Wakacje czas zacząć!!

To już ten dzień!! Rozpoczęły się Wakacje!! Można opuścić szkolne mury i na chwilę o nich zapomnieć. Wszystkim uczniom życzymy więc udanych wakacji. Wielu wspaniałych przygód, nowych fantastycznych znajomości i świetnej pogody! Bawcie się dobrze!

—  14 czerwca 2022

X Rodzinny Zlot Rowerowy Osiny 2022

‼️Zapraszamy na X Rodzinny Zlot Rowerowy Osiny 2022‼️
Zlot odbędzie się 19 czerwca zapisy od godziny 13:00 i start o godzinie 14:00 z 3 miejsc:
➖ Baranów, start i zapisy plac Kościelny w Baranowie
➖ Kaski, start i zapisy plac Kościelny w Kaskach