—  10 czerwca 2021

Wybory do Rady Gminy

13 czerwca 2021 odbędą się wybory uzupełniające do Rady Gminy Baranów. Będą to wybory tylko dla Obwodu nr 3 w okręgu nr 10 czyli miejscowości Boża Wola.

Głosowanie odbędzie się w godzinach od 7 do 21. Do okręgu nr 10 należą ulice:

• Brzozowa
  • Cicha
  • Krótka
  • Leśna
  • Lipowa
  • Mokra
  • Ogrodowa
  • Parkowa
  • Pieczarkowa
  • Pogodna
  • Poziomkowa
  • Stokrotek
  • Świerkowa
  • Wiosenna
  • Wiśniowa

Szczegółowe informacje:

– Inne – Wybory – Wybory uzupełniające do Rady Gminy Baranów okręg nr 10 2020r. (gmina-baranow.pl)

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.