A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  10 czerwca 2021

Wybory do Rady Gminy

13 czerwca 2021 odbędą się wybory uzupełniające do Rady Gminy Baranów. Będą to wybory tylko dla Obwodu nr 3 w okręgu nr 10 czyli miejscowości Boża Wola.

Głosowanie odbędzie się w godzinach od 7 do 21. Do okręgu nr 10 należą ulice:

 • Brzozowa
 • Cicha
 • Krótka
 • Leśna
 • Lipowa
 • Mokra
 • Ogrodowa
 • Parkowa
 • Pieczarkowa
 • Pogodna
 • Poziomkowa
 • Stokrotek
 • Świerkowa
 • Wiosenna
 • Wiśniowa

Szczegółowe informacje:

– Inne – Wybory – Wybory uzupełniające do Rady Gminy Baranów okręg nr 10 2020r. (gmina-baranow.pl)

Przeczytaj także

—  01 czerwca 2023

Szczepienia przeciw HPV

Informujemy, że przychodnia NZOZ w Golach będzie prowadziła bezpłatne szczepienia przeciw HPV dla dziewczynek i chłopców urodzonych w latach 2010 i 2011. W tej sprawie proszę kontaktować się z NZOZ w Golach nr tel. 46 856 07 26

—  30 maja 2023

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  30 maja 2023

Demontaż rogatek – Boża Wola

Informujemy o demontażu rogatek na przejeździe kolejowym w Bożej Woli. W ramach prowadzonych prac dotyczących naprawy systemu kierowania ruchem wraz z warstwą nadrzędną na obszarze LCS Błonie, prosimy o szczególną uwagę mieszkańców, aby zwrócili uwagę na nowe oznakowanie i zachowanie szczególnej ostrożności w obrębie przyjazdu kolejowego. Z otrzymanych informacji z PKP wynika, że prace mogą […]