—  17 listopada 2021

Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy

19 listopada 2021r. odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Gminy

Wybory do VI kadencji Młodzieżowej Rady Gminy Baranów odbędą się w dniu 19 listopada 2021r.  w Okręgach Wyborczych, którymi są:

• Okręg Nr 1 – Szkoła Podstawowa w Baranowie,
  • Okręg Nr 2 – Szkoła Podstawowa w Bożej Woli,
  • Okręg Nr 3 – Szkoła Podstawowa w Kaskach,
  • Okręg Nr 4 – Szkoła Podstawowa w Golach.

Udział w wyborach jest dobrowolny.

Bierne i czynne prawo wyborcze ma każdy uczeń szkoły podstawowej w wieku od 13 do ukończenia 18 lat zamieszkający na terenie Gminy Baranów  .

Za wybranych uznaje się kandydatów, którzy otrzymali największą liczbę głosów.

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.