—  17 listopada 2021

Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy

19 listopada 2021r. odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Gminy

Wybory do VI kadencji Młodzieżowej Rady Gminy Baranów odbędą się w dniu 19 listopada 2021r.  w Okręgach Wyborczych, którymi są:

• Okręg Nr 1 – Szkoła Podstawowa w Baranowie,
  • Okręg Nr 2 – Szkoła Podstawowa w Bożej Woli,
  • Okręg Nr 3 – Szkoła Podstawowa w Kaskach,
  • Okręg Nr 4 – Szkoła Podstawowa w Golach.

Udział w wyborach jest dobrowolny.

Bierne i czynne prawo wyborcze ma każdy uczeń szkoły podstawowej w wieku od 13 do ukończenia 18 lat zamieszkający na terenie Gminy Baranów  .

Za wybranych uznaje się kandydatów, którzy otrzymali największą liczbę głosów.

—  25 maja 2022

Ostatni miesiąc na złożenie deklaracji źródeł ciepła! Uniknij wysokiej kary!

Do końca czerwca można składać deklarację Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i spalania paliw.
Ewidencję prowadzi oraz jest jej administratorem minister właściwy do spraw budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa.
Obowiązek złożenia deklaracji ciąży na właścicielach lub zarządcach wszystkich budynków – mieszkalnych i niemieszkalnych, w tym jednorodzinnych, wielorodzinnych czy handlowo-usługowych.

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.