—  17 listopada 2021

Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy

19 listopada 2021r. odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Gminy

Wybory do VI kadencji Młodzieżowej Rady Gminy Baranów odbędą się w dniu 19 listopada 2021r.  w Okręgach Wyborczych, którymi są:

• Okręg Nr 1 – Szkoła Podstawowa w Baranowie,
  • Okręg Nr 2 – Szkoła Podstawowa w Bożej Woli,
  • Okręg Nr 3 – Szkoła Podstawowa w Kaskach,
  • Okręg Nr 4 – Szkoła Podstawowa w Golach.

Udział w wyborach jest dobrowolny.

Bierne i czynne prawo wyborcze ma każdy uczeń szkoły podstawowej w wieku od 13 do ukończenia 18 lat zamieszkający na terenie Gminy Baranów  .

Za wybranych uznaje się kandydatów, którzy otrzymali największą liczbę głosów.

—  01 grudnia 2021

Rzecznik Ekonomii Społecznej i Solidarnej w Gminie Baranów

08 listopada br. Wójt Gminy Baranów podpisała porozumienie o współpracy z Województwem Mazowieckim, w imieniu którego działa Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej.

—  01 grudnia 2021

Szkoła w Baranowie z nowym placem zabaw!

30 listopada rozpoczęły się prace związane z remontem placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Baranowie. Nowy plac ma zostać ukończony do 15 grudnia.

—  30 listopada 2021

Aniołki dla DPS-u

Szkoła Podstawowa w Bożej Woli organizuje kolejną edycję akcji „Aniołki dla DPS-u”. Włączając się do niej pomagamy pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej w Bramkach