—  28 kwietnia 2020

Wszczęcie postępowania w sprawie zniesławienia.

Szanowni Mieszkańcy, w związku z wzmożoną ilością nieprawdziwych publikacji/stwierdzeń m.in. na Facebooku – dotyczących mojej osoby Waldemara Brzywczy Wójta Gminy Baranów, postanowiłem zacząć nadawać tym oszczerstwom i pomówieniom narrację prawną i w jednej już sprawie zawiadomione zostały organy ścigania.

Poniżej załączam skan zawiadomienia.

—  15 stycznia 2021

Szkoły przygotowane na powrót uczniów klas I-III

Od 18 stycznia br. uczniowie klas 1-3 wrócą do nauki stacjonarnej. Zgodnie z informacją przekazaną od dyrektorów wszystkie baranowskie szkoły dostosowały swoją pracę do wytycznych sanitarnych oraz rozwiązań przygotowanych przez rząd i czekają na przyjęcie uczniów.

—  13 stycznia 2021

Informacja w sprawie szczepień COVID-19

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że na terenie Gminy Baranów punkt szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 zlokalizowany jest w NZOZ w Golach.

—  11 stycznia 2021

Baranowski Bon Żłobkowy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie prowadzi nabór wniosków o przyznanie świadczenia pieniężnego na rzecz rodziny pod nazwą „Baranowski Bon Żłobkowy”. Program pilotażowy został wprowadzony na okres 01.01.2021 r.
do 31.12.2021 r.