—  28 kwietnia 2020

Wszczęcie postępowania w sprawie zniesławienia.

Szanowni Mieszkańcy, w związku z wzmożoną ilością nieprawdziwych publikacji/stwierdzeń m.in. na Facebooku – dotyczących mojej osoby Waldemara Brzywczy Wójta Gminy Baranów, postanowiłem zacząć nadawać tym oszczerstwom i pomówieniom narrację prawną i w jednej już sprawie zawiadomione zostały organy ścigania.

Poniżej załączam skan zawiadomienia.

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.