—  28 kwietnia 2020

Wszczęcie postępowania w sprawie zniesławienia.

Szanowni Mieszkańcy, w związku z wzmożoną ilością nieprawdziwych publikacji/stwierdzeń m.in. na Facebooku – dotyczących mojej osoby Waldemara Brzywczy Wójta Gminy Baranów, postanowiłem zacząć nadawać tym oszczerstwom i pomówieniom narrację prawną i w jednej już sprawie zawiadomione zostały organy ścigania.

Poniżej załączam skan zawiadomienia.

—  12 kwietnia 2021

ARiMR przypomina – wypalanie traw grozi utratą dopłat

Wiosną rośnie zagrożenie pożarowe związane z wypalaniem traw. Warto przypomnieć, że proceder ten jest niezgodny z prawem i grożą za niego surowe sankcje karne oraz cofnięcie dopłat wypłacanych przez ARiMR.

—  09 kwietnia 2021

Komunikat Rady Gminy do Mieszkańców

Na oficjalny wniosek Rady Gminy zamieszczamy poniższe informacje dla mieszkańców.

—  09 kwietnia 2021

Urząd pozostaje zamknięty

Ze względu na dobro mieszkańców, przeciwdziałając rozprzestrzenianiu się koronawirusa Urząd Gminy w Baranowie zawiadamia, że od dnia 22 marca do 19 kwietnia przechodzi w tryb pracy zamkniętej w związku z czym interesanci nie będą wpuszczani do budynku.