—  02 kwietnia 2020

Wprowadzone zostały nowe zasady bezpieczeństwa w związku z koronawirusem

Wprowadzone zostały nowe zasady bezpieczeństwa, w tym ograniczenie w przemieszczaniu się.

Obowiązek pozostania w domu nie będzie dotyczył jednak dojazdu do pracy czy załatwiania niezbędnych codziennych potrzeb takich jak zakup jedzenia, lekarstw czy opieki nad bliskimi.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami -> NOWE ZASADY PRZEMIESZCZANIA SIĘ

—  15 stycznia 2021

Szkoły przygotowane na powrót uczniów klas I-III

Od 18 stycznia br. uczniowie klas 1-3 wrócą do nauki stacjonarnej. Zgodnie z informacją przekazaną od dyrektorów wszystkie baranowskie szkoły dostosowały swoją pracę do wytycznych sanitarnych oraz rozwiązań przygotowanych przez rząd i czekają na przyjęcie uczniów.

—  13 stycznia 2021

Informacja w sprawie szczepień COVID-19

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że na terenie Gminy Baranów punkt szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 zlokalizowany jest w NZOZ w Golach.

—  11 stycznia 2021

Baranowski Bon Żłobkowy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie prowadzi nabór wniosków o przyznanie świadczenia pieniężnego na rzecz rodziny pod nazwą „Baranowski Bon Żłobkowy”. Program pilotażowy został wprowadzony na okres 01.01.2021 r.
do 31.12.2021 r.