A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  01 marca 2024

Wójt Gminy Baranów zaprasza Mieszkańców do skorzystania z akcji darmowego szczepienia psów i kotów przeciwko wściekliźnie oraz znakowania zwierząt!

Zachęcamy do skorzystania z darmowego szczepienia i znakowania zwierzęcia!
Zabieg czipowania trwa kilka sekund i jest bezbolesny dla zwierzaka.

Przyjdź do nas ze swoim psem lub kotem i z wypełnionym wnioskiem:

– teren OSP Baranów – 14.03.2024 r. – od godziny 15:00

– teren OSP Osiny –14.03.2024 r. – od godziny 17:00

– teren OSP Kaski – 20.03.2024 r. – od godziny 15:00

– teren OSP Boża Wola  – 20.03.2024 r. – od godz. 18:00

ZWIERZĘ MUSI BYĆ OZNAKOWANE, ABY SKORZYSTAĆ Z DARMOWEGO SZCZEPIENIA!

Jeśli jesteś osobą starszą i napotykasz trudności z dostarczeniem psa do określonej lokalizacji, lub znasz osobę, która może się z takim problemem borykać,

zachęcamy do zgłoszenia tego faktu do urzędu lub do sołtysa. Tel. do urzędu  46 858 13 50

Akcję szczepienia i znakowania zwierząt przeprowadziny we współpracy ze Schroniskiem PSIAKOWO. Bezpłatna jest także rejestracja w Centralnej Bazy Danych Zwierząt Oznakowanych Elektronicznie www.CBDZOE.pl

Darmowe szczepienie przeciwko wściekliźnie i czipowanie zwierząt realizowane jest dzięki wsparciu finansowemu Centralnego Portu Komunikacyjnego dla Gminy Baranów w zakresie zapobiegania bezdomności zwierząt.

Wniosek do pobrania

Przeczytaj także

—  12 lipca 2024

Tygodniowe Wakacje z Animatorem – Niezapomniane Przygody dla Dzieci

W pierwszym tygodniu wakacji dzieci z naszej gminy miały okazję uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach wakacyjnych organizowanych przez Urząd Gminy w Baranowie. Tygodniowe Wakacje z Animatorem były pełne radości, przygód i niezapomnianych wrażeń. Program zajęć obfitował w różnorodne atrakcje, które zapewniły najmłodszym mnóstwo zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Frajdalandia – Kraina Niekończącej się Zabawy Wizyta […]

—  10 lipca 2024

Jak radzić sobie z upałem?

Prognozy pogody nie pozostawiają wątpliwości — nadciągają upały. Temperatura może sięgnąć nawet 35° Celsjusza, dlatego warto wiedzieć, jak zachować zdrowie i dobre samopoczucie w tych ekstremalnych warunkach temperaturowych.