—  01 marca 2024

Wójt Gminy Baranów zaprasza Mieszkańców do skorzystania z akcji darmowego szczepienia psów i kotów przeciwko wściekliźnie oraz znakowania zwierząt!

Zachęcamy do skorzystania z darmowego szczepienia i znakowania zwierzęcia!
Zabieg czipowania trwa kilka sekund i jest bezbolesny dla zwierzaka.

Przyjdź do nas ze swoim psem lub kotem i z wypełnionym wnioskiem:

– teren OSP Baranów – 14.03.2024 r. – od godziny 15:00

– teren OSP Osiny –14.03.2024 r. – od godziny 17:00

– teren OSP Kaski – 20.03.2024 r. – od godziny 15:00

– teren OSP Boża Wola  – 20.03.2024 r. – od godz. 18:00

ZWIERZĘ MUSI BYĆ OZNAKOWANE, ABY SKORZYSTAĆ Z DARMOWEGO SZCZEPIENIA!

Jeśli jesteś osobą starszą i napotykasz trudności z dostarczeniem psa do określonej lokalizacji, lub znasz osobę, która może się z takim problemem borykać,

zachęcamy do zgłoszenia tego faktu do urzędu lub do sołtysa. Tel. do urzędu  46 858 13 50

Akcję szczepienia i znakowania zwierząt przeprowadziny we współpracy ze Schroniskiem PSIAKOWO. Bezpłatna jest także rejestracja w Centralnej Bazy Danych Zwierząt Oznakowanych Elektronicznie www.CBDZOE.pl

Darmowe szczepienie przeciwko wściekliźnie i czipowanie zwierząt realizowane jest dzięki wsparciu finansowemu Centralnego Portu Komunikacyjnego dla Gminy Baranów w zakresie zapobiegania bezdomności zwierząt.

Wniosek do pobrania

—  16 kwietnia 2024

„Moje serce to jest muzyk…”

Szkoła Muzyczna w Kaskach. PSM I i II st. w Żyrardowie – Filia w Kaskach zaprasza na rekrutację!
Nie zwlekaj! To jest Twój czas, aby rozpocząć swoją muzyczną przygodę. Dołącz do szkoły muzycznej i odkryj swoje prawdziwe talenty muzyczne.
Zapisy do 30.04.2024 r.

—  16 kwietnia 2024

Konkurs Działaj Lokalnie

Stowarzyszenie Europa i My po raz 19 zaprasza do udziału w konkursie Działaj Lokalnie. Pula środków na dotacje wynosi 55 000zł. Każda organizacja pozarządowa oraz grupa nieformalna może aplikować o grant w wysokości do 6000 zł. Wnioski można składać do 13 maja 2024.