—  22 maja 2020

Wizyta przedstawiciela Samorządu Wojewódzkiego w Baranowie

W dniu 21 maja Wójt Gminy Waldemar Brzywczy gościł Wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Mazowieckiego Pana Marcina Podsędka.

W czasie spotkania poza tematem pandemii poruszono takie tematy jak: budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego, aktualne inicjatywy Wójta podejmowane na rzecz gminy Baranów i jej mieszkańców, w tym wnioski na kwotę około miliona złotych dotyczących dofinansowania obiektów sportowych w Cegłowie oraz terenów zielonych przeznaczonych na rekreację i wypoczynek. Złożony został również wniosek na przebudowę drogi w Basinie. Wójt zaprosił przedstawiciela urzędu Marszałkowskiego na wizję lokalną, by móc wskazać zasadność inwestycji. Zaangażowanie wójta oraz merytorycznych pracowników urzędu w staraniach o pozyskanie dofinansowania do planowanych inwestycji zostało pozytywnie ocenione przez Pana Marcina Podsędka, który jednocześnie zapewnił o swoim osobistym zainteresowaniu losem złożonych przez gminę wniosków.

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.