A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  03 czerwca 2024

Wiwat Rodzina!

W dniu 01.06.2024 r o godz. 10:00 na boisku w Cegłowie rozpoczęto wspólne świętowanie Dnia Rodziny. Piknik Wiwat Rodzina! okazał się prawdziwym świętem rodzinnych wartości, oferując uczestnikom mnóstwo atrakcji, wspólnej zabawy oraz cennych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

W dniu 01.06.2024 r o godz. 10:00 na boisku w Cegłowie rozpoczęto wspólne świętowanie Dnia Rodziny. Piknik Wiwat Rodzina! okazał się prawdziwym świętem rodzinnych wartości, oferując uczestnikom mnóstwo atrakcji, wspólnej zabawy oraz cennych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

Organizatorzy zadbali o bogaty program pełen różnorodnych aktywności. Wójt Gminy Baranów Agata Trzop-Szczypiorska wraz Przewodniczącym Rady Gminy Witoldem Konarskim zachęcali mieszkańców do uczestnictwa w zabawach, chociażby poprzez wspólną grę w badmintona.

Dla najmłodszych przygotowano m.in. kolorowe dmuchańce, malowanie twarzy, warsztaty artystyczne oraz liczne gry i zabawy. Nie zabrakło również muzyki i występów artystycznych. Na scenie pojawili się reprezentanci Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP KASKI wraz z dyrygentem Tomaszem Kirszling, którzy zaprezentowali swoje umiejętności. Nauczyciele ze szkół podstawowych z terenów naszej gminy w rolach animatorów sprawdzili się doskonale, gwarantując świetną zabawę dla wszystkich. Koła Gospodyń Wiejskich (Baranów, Gole, Boża Wola) swoimi smakołykami z dawnych lat przeniosły niejednego dorosłego do czasów dzieciństwa, w końcu w każdym z nas drzemie coś z dziecka. Wehikułem czasu przenieśliśmy się do gier i zabaw z lat dziecięcych naszych rodziców i dziadków. Nasi młodzi sportowcy z Klubów ORION Cegłów i SIŁA Boża Wola pod okiem swoich trenerów pokazali umiejętności w zakresie piłki nożnej oraz zapasów, zachęcając pozostałych do aktywnego uczestnictwa.

Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników czuwała Policja z Komendy w Jaktorowie.

Moglibyśmy tak wymieniać bez końca, bo zabawa była przednia, a aura dopisała idealnie tego dnia. Zapraszamy na naszego gminnego Facebook’a gdzie w formie teledysku podsumowaliśmy ten wyjątkowy dzień: https://www.facebook.com/gminabaranowmaz/videos/1496996181200817

Piknik Wiwat Rodzina! udowodnił, że rodzinne wartości są fundamentem naszego społeczeństwa i warto je celebrować przy każdej możliwej okazji.

Naszymi partnerami byli:

Urząd Gminy Baranów: Wójt Gminy wraz z pracownika

Koła Gospodyń Wiejskich z miejscowości Baranów, Gole, Boża Wola

Ochotnicze Straże Pożarne z terenów gminy

GOPS Baranów

Szkoła Muzyczna Filia w Kaskach / Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Kaski

Nauczyciele ze szkół podstawowych z terenów gminy

Gminne Kluby Sportowe; ORION Cegłów i SIŁA Boża Wola

Młodzieżowa Rada Gminy

Przeczytaj także

—  13 czerwca 2024

System QMP – Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego

Zachęcamy do zapoznanie się z materiałem który przybliży Państwu System QMP oraz wskaże korzyści.

—  12 czerwca 2024

Debata nad raportem o stanie Gminy

Zgodnie z art. 28aa ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym, Wójt Gminy co roku do dnia 31 maja przedstawia Radzie Gminy raport o stanie gminy.Na Sesji Rady Gminy nad przedstawionym raportem o stanie gminy przeprowadza się debatę, w trakcie której mieszkańcy mogą zabierać głos. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos […]

—  12 czerwca 2024

XII Rodzinny Zlot Rowerowy

Program i Regulamin XII Zlotu Rowerowego OSINY 2024 Organizator: Wójt Gminy Baranów ,Urząd Gminy Baranów Patronat : Starosta Powiatu Grodziskiego Cele : Promocja Aktywnego spędzania czasu dzieci i dorosłych z terenu Gminy Baranów i Powiatu Grodziskiego. Termin i miejsce: 23.06.2024 zlot drogami gminnymi i powiatowymi ,leżącymi na terenie Gminy Baranów. Program szczegółowy zlotu rowerowego Osiny […]