—  26 stycznia 2022

WAŻNE!! Odbiór odpadów i pojemników w styczniu!

Zmiana operatora odbierającego odpady od mieszkańców wiąże się z wymianą koszy, które zostaną zabrane przez dotychczasowego odbiorcę, firmę Remondis.

PROSIMY NIE WYSTAWIAĆ SWOICH WŁASNYCH POJEMNIKÓW!!

28 stycznia Remondis odbierze puste pojemniki, bez odpadów z miejscowości: Holendry Baranowskie i Kopiska.

31 stycznia odebrane dodatkowo zostaną odpady zmieszane z miejscowości: Boża Wola, Buszyce, Drybus, Osiny, Pułapina Nowa/Stara, Regów, Strumiany, Wyczółki, Żaby.
Odebrane zostaną tego dnia również pojemniki firmy Remondis.
PROSIMY NIE WYSTAWIAĆ SWOICH WŁASNYCH POJEMNIKÓW!! Śmieci z nich proszę przełożyć do czarnych worków.

Gmina nie odpowiada za zabranie prywatnych pojemników przez firmę Remondis.

Nowy operator nieodpłatnie dostarczy pojemniki mieszkańcom.

—  27 listopada 2022

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  19 listopada 2022

,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie dla rolników

Placówka Terenowa KRUS w Żyrardowie zaprasza wszystkich rolników domowników oraz sołtysów z gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego do udziału w szkoleniu z wiedzy BHP podczas pracy rolniczej pod nazwą ,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie w dniu 23 listopada 2022 godz. 10:00 Sala konferencyjna PT KRUS w Żyrardowie ul. Okrzei 58. Na zakończenie szkolenia Konkurs testowy z atrakcyjnymi […]

—  18 listopada 2022

X Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baranów

Zapraszamy kibiców piłki nożnej 20 listopada od godziny 9:20 na boisko ORLIK przy szkole w Baranowie.