A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  18 kwietnia 2023

Walne Zgromadzenie Delegatów Gminnej Spółki Wodnej ” Baranów I”

Zarząd Gminnej Spółki Wodnej „Baranów I” zaprasza na Walne Zgromadzenie Delegatów Gminnej Spółki Wodnej ” Baranów I”, które odbędzie się dnia 28 kwietnia 2023r. tj. piątek o godz. 13:00 w Świetlicy Wiejskiej w Drybusie.

Przeczytaj także

—  12 lipca 2024

Tygodniowe Wakacje z Animatorem – Niezapomniane Przygody dla Dzieci

W pierwszym tygodniu wakacji dzieci z naszej gminy miały okazję uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach wakacyjnych organizowanych przez Urząd Gminy w Baranowie. Tygodniowe Wakacje z Animatorem były pełne radości, przygód i niezapomnianych wrażeń. Program zajęć obfitował w różnorodne atrakcje, które zapewniły najmłodszym mnóstwo zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Frajdalandia – Kraina Niekończącej się Zabawy Wizyta […]

—  10 lipca 2024

Jak radzić sobie z upałem?

Prognozy pogody nie pozostawiają wątpliwości — nadciągają upały. Temperatura może sięgnąć nawet 35° Celsjusza, dlatego warto wiedzieć, jak zachować zdrowie i dobre samopoczucie w tych ekstremalnych warunkach temperaturowych.