—  04 czerwca 2020

Waldemar Brzywczy zaprasza Mieszkańców Gminy Baranów na relaks wśród zieleni.

Nasz świat pędzi nieubłaganie, choć w ostatnich tygodniach epidemia trochę ten pęd przed siebie zahamowała, a my byliśmy zmuszeni spędzić dużo czasu w czterech ścianach. Dziś możemy korzystać z uroku pięknej przyrody, teraz kiedy reżim nie jest już tak ścisły, możemy wreszcie odetchnąć świeżym powietrzem.

Najlepiej w otoczeniu natury i pięknej przyrody. Najbliższym nam, takim kojącym miejscem jest park przy zespole Szkolno-przedszkolnym, który został odświeżony i przystosowany do odwiedzin Mieszkańców gminy. W tak urokliwym zakątku jakim jest starodrzew parku możemy w spokoju odpocząć wśród kojącej zieleni i zwolnic tępa. Choć na chwilę zapomnieć o niedawnym zamrożeniu i spędzić tam czas jak w zaczarowanym ogrodzie. Impulsem do podjęcia tej inicjatywy były prace wykonywane po sąsiedzku, na terenie zespołu szkolno-przedszkolnego, których to prac podjęli się Nasi Mieszkańcy wraz z pracownikami tej placówki pod przewodnictwem Pani Dyrektor. Tak niewiele trzeba by nasza mała ojczyzna była jeszcze piękniejsza.

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.