—  04 czerwca 2020

Waldemar Brzywczy zaprasza Mieszkańców Gminy Baranów na relaks wśród zieleni.

Nasz świat pędzi nieubłaganie, choć w ostatnich tygodniach epidemia trochę ten pęd przed siebie zahamowała, a my byliśmy zmuszeni spędzić dużo czasu w czterech ścianach. Dziś możemy korzystać z uroku pięknej przyrody, teraz kiedy reżim nie jest już tak ścisły, możemy wreszcie odetchnąć świeżym powietrzem.

Najlepiej w otoczeniu natury i pięknej przyrody. Najbliższym nam, takim kojącym miejscem jest park przy zespole Szkolno-przedszkolnym, który został odświeżony i przystosowany do odwiedzin Mieszkańców gminy. W tak urokliwym zakątku jakim jest starodrzew parku możemy w spokoju odpocząć wśród kojącej zieleni i zwolnic tępa. Choć na chwilę zapomnieć o niedawnym zamrożeniu i spędzić tam czas jak w zaczarowanym ogrodzie. Impulsem do podjęcia tej inicjatywy były prace wykonywane po sąsiedzku, na terenie zespołu szkolno-przedszkolnego, których to prac podjęli się Nasi Mieszkańcy wraz z pracownikami tej placówki pod przewodnictwem Pani Dyrektor. Tak niewiele trzeba by nasza mała ojczyzna była jeszcze piękniejsza.

—  28 marca 2024

Radosnej Wielkanocy

Szanowni Mieszkańcy. Przesyłamy najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych.

—  27 marca 2024

Kolejne Nagrody z Urzędu Marszałkowskiego przyznane

Mamy to, kolejne nagrody z Urzędu Marszałkowskiego przyznane. Gratulujemy laureatom

—  27 marca 2024