—  10 maja 2023

VII kadencja Młodzieżowej Rady Gminy Baranów

W dniu 7 października 2022r. odbyły się wybory do VII kadencji Młodzieżowej Rady Gminy Baranów. W skład Młodzieżowych Radnych wchodzi 16 uczniów ze szkół podstawowych w Baranowie, Kask, Bożej Woli i Gól. Młodzież reprezentuje młodych mieszkańców gminy, prowadzi działania na rzecz upowszechniania wśród nich samorządności i kształtowania postaw obywatelskich. Młodzieżowi Radni wraz ze sowim opiekunem […]

Młodzieżowi Radni wraz ze sowim opiekunem Panią Angeliką Jagaś pomagają w organizacji lokalnych imprez, są wsparciem dla młodzieży z terenu naszej gminy.

VII kadencja Młodzieżowej Rady Gminy Baranów:

1. Maksym Pankewycz- Przewodniczący
  2. Maja Nowak – zastępca
  3. Julia Banaszek- sekretarz
  4. Natalia Jagaś
  5. Dominika Szymańczak
  6. Bartosz Józwik
  7. Małgorzata Barańska
  8. Amelia Zimochocka
  9. Julia Grzeszczak
  10. Amelia Stępniak
  11. Julia Ludwiczak
  12. Julia Michalska
  13. Maja Kowalczyk
  14. Kacper Choromański
  15. Martyna Rudzińska
  16. Szymon Trochimiuk

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.