A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  10 maja 2023

VII kadencja Młodzieżowej Rady Gminy Baranów

W dniu 7 października 2022r. odbyły się wybory do VII kadencji Młodzieżowej Rady Gminy Baranów. W skład Młodzieżowych Radnych wchodzi 16 uczniów ze szkół podstawowych w Baranowie, Kask, Bożej Woli i Gól. Młodzież reprezentuje młodych mieszkańców gminy, prowadzi działania na rzecz upowszechniania wśród nich samorządności i kształtowania postaw obywatelskich. Młodzieżowi Radni wraz ze sowim opiekunem […]

W dniu 7 października 2022r. odbyły się wybory do VII kadencji Młodzieżowej Rady Gminy Baranów.

W skład Młodzieżowych Radnych wchodzi 16 uczniów ze szkół podstawowych w Baranowie, Kask, Bożej Woli i Gól. Młodzież reprezentuje młodych mieszkańców gminy, prowadzi działania na rzecz upowszechniania wśród nich samorządności i kształtowania postaw obywatelskich.

Młodzieżowi Radni wraz ze sowim opiekunem Panią Angeliką Jagaś pomagają w organizacji lokalnych imprez, są wsparciem dla młodzieży z terenu naszej gminy.

VII kadencja Młodzieżowej Rady Gminy Baranów:

 1. Maksym Pankewycz- Przewodniczący 
 2. Maja Nowak – zastępca 
 3. Julia Banaszek- sekretarz 
 4. Natalia Jagaś
 5. Dominika Szymańczak
 6. Bartosz Józwik
 7. Małgorzata Barańska
 8. Amelia Zimochocka
 9. Julia Grzeszczak
 10. Amelia Stępniak
 11. Julia Ludwiczak
 12. Julia Michalska
 13. Maja Kowalczyk
 14. Kacper Choromański
 15. Martyna Rudzińska
 16. Szymon Trochimiuk

Przeczytaj także

—  27 lutego 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  23 lutego 2024

Rozpoczął się nabór wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy

Informujemy o rozpoczęciu naboru wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy. Wnioski o pomoc można składać do 29 lutego 2024 r. w biurze powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) na formularzu udostępnionym na stronie Agencji.

—  23 lutego 2024

PERŁY MAZOWSZA – poznajcie laureatów z naszej gminy

Perła Przedsiębiorczości 2023 – Grow&Flow Aleksandra Sadura
Perła Kultury 2023 – 100-lecie powstania Szkoły Podstawowej – Wiwat Rodzina! Piknik Rodzinny, nagrodę odebrał Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie Pan Piotr Piórkowski
Perła Sportu i Turystyki 2023 – Maja Kuran