A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  29 sierpnia 2023

V Ogólnopolski filmowy Konkurs dla Młodzieży

,,Moja Wizja Zero- Bezpiecznie z Niebezpiecznymi Substancjami w Gospodarstwie Rolnym” Zapraszamy do udziału w V Ogólnopolskim Konkursie dla Młodzież, konkurs skierowany jest do młodzieży w wieku od 13 do 21 lat, zadaniem konkursowym jest nagranie krótkiego filmu (od 30s do 2 min)na temat kampanii ,,Wizja Zero„ i co najmniej jednej z siedmiu Złotych Zasad, ze […]

,,Moja Wizja Zero- Bezpiecznie z Niebezpiecznymi Substancjami w Gospodarstwie Rolnym”

Zapraszamy do udziału w V Ogólnopolskim Konkursie dla Młodzież, konkurs skierowany jest do młodzieży w wieku od 13 do 21 lat, zadaniem konkursowym jest nagranie krótkiego filmu (od 30s do 2 min)na temat kampanii ,,Wizja Zero„ i co najmniej jednej z siedmiu Złotych Zasad, ze szczególnym zwróceniem uwagi na bezpieczeństwo pracy z niebezpiecznymi substancjami w gospodarstwie rolnym. Zgłoszenie do udziału w konkursie polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego – termin do 30 września 2023. Przesyłając film należy go zapisać w pliku wideo w formacie AVI lub MPEG-4.

Regulamin oraz wszelkie niezbędne informacje na temat  konkursu znajdują się na stronie internetowej kasy:

https://www.gov.pl/web/krus/v-ogolnopolski-konkurs-dla-mlodziezy- moja-wizja-zero–bezpiecznie-z-niebezpiecznymi-substancjami-w-gospodarstwie-rolnym

                                                                              Zapraszamy do udziału

Przeczytaj także

—  12 kwietnia 2024

Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy….

Od 2018 roku ( w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości) Szkoła w Bożej Woli bierze udział w ogólnopolskim konkursie Do Hymnu. Zadaniem uczestników jest grupowe wykonanie jednogłosowo, „a cappella” przez możliwie największą liczbę uczniów szkoły: hymnu narodowego oraz 2 pieśni hymnicznych.

—  11 kwietnia 2024

Parking przy PKP Boża Wola – prace naprawcze!!!

W dniu 13 kwietnia 2024 (sobota) będą prowadzone prace przy równaniu nawierzchni PARKINGU przy PKP Boża Wola.
W związku z powyższym obowiązuje bezwzględny zakaz  parkowania samochodów w tym dniu.
W przypadku nie zastosowania się do zakazu pojazdy pozostawione zostaną odholowane na koszt właścicieli.

—  11 kwietnia 2024

Głosowanie w plebiscycie Mistrzowie Agro 2024 rozpoczęte!

Zobacz, kto został nominowany i zagłosuj. Wciąż możesz zgłosić swojego kandydata