A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  29 sierpnia 2023

V Ogólnopolski filmowy Konkurs dla Młodzieży

,,Moja Wizja Zero- Bezpiecznie z Niebezpiecznymi Substancjami w Gospodarstwie Rolnym” Zapraszamy do udziału w V Ogólnopolskim Konkursie dla Młodzież, konkurs skierowany jest do młodzieży w wieku od 13 do 21 lat, zadaniem konkursowym jest nagranie krótkiego filmu (od 30s do 2 min)na temat kampanii ,,Wizja Zero„ i co najmniej jednej z siedmiu Złotych Zasad, ze […]

,,Moja Wizja Zero- Bezpiecznie z Niebezpiecznymi Substancjami w Gospodarstwie Rolnym”

Zapraszamy do udziału w V Ogólnopolskim Konkursie dla Młodzież, konkurs skierowany jest do młodzieży w wieku od 13 do 21 lat, zadaniem konkursowym jest nagranie krótkiego filmu (od 30s do 2 min)na temat kampanii ,,Wizja Zero„ i co najmniej jednej z siedmiu Złotych Zasad, ze szczególnym zwróceniem uwagi na bezpieczeństwo pracy z niebezpiecznymi substancjami w gospodarstwie rolnym. Zgłoszenie do udziału w konkursie polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego – termin do 30 września 2023. Przesyłając film należy go zapisać w pliku wideo w formacie AVI lub MPEG-4.

Regulamin oraz wszelkie niezbędne informacje na temat  konkursu znajdują się na stronie internetowej kasy:

https://www.gov.pl/web/krus/v-ogolnopolski-konkurs-dla-mlodziezy- moja-wizja-zero–bezpiecznie-z-niebezpiecznymi-substancjami-w-gospodarstwie-rolnym

                                                                              Zapraszamy do udziału

Przeczytaj także

—  19 września 2023

Aktualizacja harmonogramu spotkań sołeckich w sprawie przeznaczenia środków z funduszy sołeckich

Wójt Gminy Baranów serdecznie zaprasza na zebrania wiejskie w sprawie przeznaczenia środków z funduszu sołeckiego na 2023 rok, zgodnie z przedstawionym harmonogramem.

—  21 września 2023

Komunikat Komendy Głównej Policji

W dniach 25.09 – 30.09 policja planuje przeprowadzić ćwiczenia. Jednocześnie Komenda Główna Policji informuje, że w tym czasie będą mogły być wykorzystywane drony, a ćwiczenia za zgodą CPK będą również prowadzone przy udziale PSP z Grodziska Mazowieckiego, któremu podlega ten teren.  Ćwiczenia będą prowadzone w godzinach 9.30-21.30 w zależności od potrzeb szkoleniowych i możliwości realizacji […]

—  21 września 2023

Podziękowanie dla Feniks Recykling Sp. z o.o.

W dniu 14.09 gościliśmy właściciela firmy Feniks Recykling Sp. z o.o. Pana Andrzeja Kopeć. Wizyta ta była nie tylko miłym spotkaniem, ale również okazją do podziękowania za długoletnie wsparcie jakie jest udzielane na terenie naszej Gminy.