—  19 października 2020

Urząd Gminy przechodzi w tryb pracy zamkniętej

Ze względu na dobro mieszkańców i przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa Urząd Gminy w Baranowie zawiadamia, że od dnia 20 października 2020 roku przechodzi w tryb pracy zamkniętej do odwołania w związku z czym interesanci nie będą wpuszczani do budynku.

Podania, wnioski lub pisma prosimy przesyłać drogą mailową, pocztą tradycyjną, bądź umieścić w specjalnej urnie umieszczonej przed urzędem. Wszelkie opłaty prosimy dokonywać przelewem na konto. Kontaktować się z urzędnikami merytorycznymi można mailowo lub telefonicznie.
Numer telefonu do urzędu: 46 856-13-50, 856-13-59
Adres email do urzędu: urzad@gmina-baranow.pl

—  30 lipca 2021

Inwentaryzacja źródeł ciepła

Informujemy, iż w dniach od 02.08.2021 do 30.10.2021 na terenie Gminy Baranów prowadzona będzie kompleksowa inwentaryzacja źródeł ciepła (wszystkich urządzeń grzewczych).

—  28 lipca 2021

Pierwsze posiedzenie Rady

27 lipca odbyło się spotkanie Rady społecznej do spraw Centralnego Portu Komunikacyjnego. Było to spotkanie podsumowujące i inauguracyjne zarazem.

—  27 lipca 2021

„TWOJA ULUBIONA TRASA ROWEROWA W WOJ. MAZOWIECKIM. II EDYCJA”

Jesteś entuzjastą/ką wycieczek rowerowych? Masz ulubione trasy na weekend i urlop? A może do pracy jeździsz rowerem? Jeśli tak – weź udział w konkursie i podziel się z nami swoją ulubioną trasą rowerową!