—  19 października 2020

Urząd Gminy przechodzi w tryb pracy zamkniętej

Ze względu na dobro mieszkańców i przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa Urząd Gminy w Baranowie zawiadamia, że od dnia 20 października 2020 roku przechodzi w tryb pracy zamkniętej do odwołania w związku z czym interesanci nie będą wpuszczani do budynku.

Podania, wnioski lub pisma prosimy przesyłać drogą mailową, pocztą tradycyjną, bądź umieścić w specjalnej urnie umieszczonej przed urzędem. Wszelkie opłaty prosimy dokonywać przelewem na konto. Kontaktować się z urzędnikami merytorycznymi można mailowo lub telefonicznie.
Numer telefonu do urzędu: 46 856-13-50, 856-13-59
Adres email do urzędu: urzad@gmina-baranow.pl

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.