—  19 października 2020

Urząd Gminy przechodzi w tryb pracy zamkniętej

Ze względu na dobro mieszkańców i przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa Urząd Gminy w Baranowie zawiadamia, że od dnia 20 października 2020 roku przechodzi w tryb pracy zamkniętej do odwołania w związku z czym interesanci nie będą wpuszczani do budynku.

Podania, wnioski lub pisma prosimy przesyłać drogą mailową, pocztą tradycyjną, bądź umieścić w specjalnej urnie umieszczonej przed urzędem. Wszelkie opłaty prosimy dokonywać przelewem na konto. Kontaktować się z urzędnikami merytorycznymi można mailowo lub telefonicznie.
Numer telefonu do urzędu: 46 856-13-50, 856-13-59
Adres email do urzędu: urzad@gmina-baranow.pl

—  12 kwietnia 2021

ARiMR przypomina – wypalanie traw grozi utratą dopłat

Wiosną rośnie zagrożenie pożarowe związane z wypalaniem traw. Warto przypomnieć, że proceder ten jest niezgodny z prawem i grożą za niego surowe sankcje karne oraz cofnięcie dopłat wypłacanych przez ARiMR.

—  09 kwietnia 2021

Komunikat Rady Gminy do Mieszkańców

Na oficjalny wniosek Rady Gminy zamieszczamy poniższe informacje dla mieszkańców.

—  09 kwietnia 2021

Urząd pozostaje zamknięty

Ze względu na dobro mieszkańców, przeciwdziałając rozprzestrzenianiu się koronawirusa Urząd Gminy w Baranowie zawiadamia, że od dnia 22 marca do 19 kwietnia przechodzi w tryb pracy zamkniętej w związku z czym interesanci nie będą wpuszczani do budynku.