—  19 października 2020

Urząd Gminy przechodzi w tryb pracy zamkniętej

Ze względu na dobro mieszkańców i przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa Urząd Gminy w Baranowie zawiadamia, że od dnia 20 października 2020 roku przechodzi w tryb pracy zamkniętej do odwołania w związku z czym interesanci nie będą wpuszczani do budynku.

Podania, wnioski lub pisma prosimy przesyłać drogą mailową, pocztą tradycyjną, bądź umieścić w specjalnej urnie umieszczonej przed urzędem. Wszelkie opłaty prosimy dokonywać przelewem na konto. Kontaktować się z urzędnikami merytorycznymi można mailowo lub telefonicznie.
Numer telefonu do urzędu: 46 856-13-50, 856-13-59
Adres email do urzędu: urzad@gmina-baranow.pl

—  15 stycznia 2021

Szkoły przygotowane na powrót uczniów klas I-III

Od 18 stycznia br. uczniowie klas 1-3 wrócą do nauki stacjonarnej. Zgodnie z informacją przekazaną od dyrektorów wszystkie baranowskie szkoły dostosowały swoją pracę do wytycznych sanitarnych oraz rozwiązań przygotowanych przez rząd i czekają na przyjęcie uczniów.

—  13 stycznia 2021

Informacja w sprawie szczepień COVID-19

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że na terenie Gminy Baranów punkt szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 zlokalizowany jest w NZOZ w Golach.

—  11 stycznia 2021

Baranowski Bon Żłobkowy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie prowadzi nabór wniosków o przyznanie świadczenia pieniężnego na rzecz rodziny pod nazwą „Baranowski Bon Żłobkowy”. Program pilotażowy został wprowadzony na okres 01.01.2021 r.
do 31.12.2021 r.