A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  04 października 2023

Uroczyste wmurowanie Kamienia Węgielnego pod budowę sali sportowej w Golach

Razem tworzymy przyszłość naszej społeczności i edukujemy przyszłe pokolenia. Niech ten kamień węgielny, który wmurowaliśmy, stanowi symbol naszej jedności i dążenia do rozwoju.

W słoneczny dzień 3 października 2023r. mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowej uroczystości wmurowania Kamienia Węgielnego do budowanej sali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Marii Konopnickiej w Golach.

To symboliczny gest, ale także moment jedności i poświęcenia dla całej naszej społeczności. Kamień ten symbolizuje początek fascynującej podróży ku nowej sali sportowej, która będzie miejscem rozwoju uczniów, młodych sportowców, integralną częścią nas mieszkańców tej gminy.

Na uroczystości nie zabrakło słów uznania i podziękowania dla Pani Wójt Agaty Trzop-Szczypiorskiej, która była i jest nieodłączną częścią tego projektu. Dzięki jej determinacji i wizji budowa sali stała się możliwa.

Pani Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Dorota Bełza również otrzymała gorące słowa uznania za jej motywację do pracy i pasję, którą wkłada w edukację i rozwijanie talentów uczniów.

W trakcie uroczystości nie zapomniano podziękować wszystkim zaangażowanym w projekt budowy, każdy z nich ma swój wkład, aby ta sala sportowa mogła powstać.

Wmurowanie Kamienia Węgielnego to nie tylko zakończenie jednego etapu, ale także początek nowego rozdziału w historii szkoły. Razem tworzymy przyszłość naszej społeczności i edukujemy przyszłe pokolenia. Niech ten Kamień Węgielny, który wmurowaliśmy wspólnie, stanowi symbol naszej jedności i dążenia do rozwoju.

Życzymy wszelkiego sukcesu w dalszych etapach budowy nowej sali.

Zachęcamy do odwiedzenia strony Internetowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Marii Konopnickiej w Golach w celu obejrzenia relacji z tego uroczystego dnia.

Przeczytaj także

—  12 kwietnia 2024

Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy….

Od 2018 roku ( w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości) Szkoła w Bożej Woli bierze udział w ogólnopolskim konkursie Do Hymnu. Zadaniem uczestników jest grupowe wykonanie jednogłosowo, „a cappella” przez możliwie największą liczbę uczniów szkoły: hymnu narodowego oraz 2 pieśni hymnicznych.

—  11 kwietnia 2024

Parking przy PKP Boża Wola – prace naprawcze!!!

W dniu 13 kwietnia 2024 (sobota) będą prowadzone prace przy równaniu nawierzchni PARKINGU przy PKP Boża Wola.
W związku z powyższym obowiązuje bezwzględny zakaz  parkowania samochodów w tym dniu.
W przypadku nie zastosowania się do zakazu pojazdy pozostawione zostaną odholowane na koszt właścicieli.

—  11 kwietnia 2024

Głosowanie w plebiscycie Mistrzowie Agro 2024 rozpoczęte!

Zobacz, kto został nominowany i zagłosuj. Wciąż możesz zgłosić swojego kandydata