A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  04 października 2023

Uroczyste wmurowanie Kamienia Węgielnego pod budowę sali sportowej w Golach

Razem tworzymy przyszłość naszej społeczności i edukujemy przyszłe pokolenia. Niech ten kamień węgielny, który wmurowaliśmy, stanowi symbol naszej jedności i dążenia do rozwoju.

W słoneczny dzień 3 października 2023r. mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowej uroczystości wmurowania Kamienia Węgielnego do budowanej sali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Marii Konopnickiej w Golach.

To symboliczny gest, ale także moment jedności i poświęcenia dla całej naszej społeczności. Kamień ten symbolizuje początek fascynującej podróży ku nowej sali sportowej, która będzie miejscem rozwoju uczniów, młodych sportowców, integralną częścią nas mieszkańców tej gminy.

Na uroczystości nie zabrakło słów uznania i podziękowania dla Pani Wójt Agaty Trzop-Szczypiorskiej, która była i jest nieodłączną częścią tego projektu. Dzięki jej determinacji i wizji budowa sali stała się możliwa.

Pani Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Dorota Bełza również otrzymała gorące słowa uznania za jej motywację do pracy i pasję, którą wkłada w edukację i rozwijanie talentów uczniów.

W trakcie uroczystości nie zapomniano podziękować wszystkim zaangażowanym w projekt budowy, każdy z nich ma swój wkład, aby ta sala sportowa mogła powstać.

Wmurowanie Kamienia Węgielnego to nie tylko zakończenie jednego etapu, ale także początek nowego rozdziału w historii szkoły. Razem tworzymy przyszłość naszej społeczności i edukujemy przyszłe pokolenia. Niech ten Kamień Węgielny, który wmurowaliśmy wspólnie, stanowi symbol naszej jedności i dążenia do rozwoju.

Życzymy wszelkiego sukcesu w dalszych etapach budowy nowej sali.

Zachęcamy do odwiedzenia strony Internetowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Marii Konopnickiej w Golach w celu obejrzenia relacji z tego uroczystego dnia.

Przeczytaj także

—  04 grudnia 2023

Zakończona modernizacja drogi w Stanisławowie

Zakończono długo oczekiwane prace modernizacyjne drogi w miejscowości Stanisławów.

—  01 grudnia 2023

Maja Kuran i kolejny złoty medal w boksie

Międzynarodowy Puchar Polski U-15 w Boksie

—  01 grudnia 2023

PERŁY MAZOWSZA

Ruszyły zapisy do VIII edycji wyjątkowego plebiscytu Perły Mazowsza, w którym to mieszkańcy wybierają wyjątkowych przedsiębiorców, instytucje, wydarzenia i ludzi sportu oraz kultury.